wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski JiJM SiM (C 15m)

Warszawa, 2017-05-20

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Gromniak Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
2 Ratajczak Wojciech Klub Wysokogórski w Katowicach
3 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
4 WIDLARZ Jakub
5 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Biskupski Bartosz
7 Bodynek Błażej Chorzowskie Towarzystwo Górskie ,,Koliba''
8 Kaźmierczak Jan Klub Speed Rock Wadowice
9 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Głowacka Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Rządkowska Martyna Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Włodarczyk Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Zalewski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
4 Michał Ochman
5 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Damian Kamil Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mydlarz Mateusz
2 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Doradziński Szymon Klub Wysokogórski Warszawa

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudzińska Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia
2 Ropek Edyta Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
4 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
5 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Mirosław Karina Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
2 Hałasa Rafał Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Lewicki Michał Klub Sportowy Sportiva Tarnów
4 Przytuła Hubert Przytuła Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Ratajczak Wojciech Klub Wysokogórski w Katowicach
6 Wilusz Michał Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Mydlarz Mateusz
8 Styła Maciej Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Sordyl Tomasz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
10 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
11 Zaremba Mateusz Klub Speed Rock Wadowice
12 Główka Jakub Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
13 Wróblewski Mikołaj Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
14 Wiliński Piotr Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
16 Nowotnik Mikołaj Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
17 Doradziński Szymon Klub Wysokogórski Warszawa
18 Millan Arkadiusz
19 Napora Grzegorz Klub Wysokogórski Warszawa
Partnerzy