wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (B)

Łódź, 2017-06-03/04

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Chrapowicki Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Wiski Kamil

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Mirosław Karina Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
5 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
6 Oleksiuk Joanna Klub Wysokogórski Warszawa
7 Rudzińska Małgorzata Klub Wspinaczkowy Kotłownia
8 Wiśniewska Agata Klub Wysokogórski w Toruniu
9 Banaś Zuzanna Wrocławski Klub Wysokogórski
10 Yarova Elena
11 Poniewozik Milena
12 Zając Leonia
13 Dobisz Małgorzata
14 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
15 Tomczyk Paulina
16 Żyśko Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Załuska Ewa Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
18 Matejek-Zarębska Kaja Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
19 Najman Katarzyna Klub Wysokogórski Warszawa
20 Makasewicz Katarzyna Akademicki Klub Górski
21 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Madej Stefan Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
2 Łodziński Szymon Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Nowotnik Mikołaj Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Bunsch Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Pietrzak Paweł Klub Wspinaczkowy Kotłownia
6 Jodłowski Jakub Klub Wysokogórski Warszawa
7 Mecherzyński-Wiktor Andrzej Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
8 Millan Arkadiusz
9 Fojcik Igor Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
10 Szalacha Krzysztof Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
11 Chodorowski Tadeusz
12 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
13 Sitarz Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
14 Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
15 Główka Jakub Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
16 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
17 Kazubski Piotr
18 Czarnecki Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
19 Grochowalski Paweł
20 Tarnowski Mateusz
21 Smaga Arkadiusz
22 Stępniak Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
23 Lenartowicz Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
24 Suder Piotr
25 Zasadny Bartosz
26 Laskowski Jerzy
27 Janek Konrad
28 Kubiak Rafał Akademicki Klub Górski
29 Napora Grzegorz Klub Wysokogórski Warszawa
30 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
32 Karpierz Adam
33 Balcerski Marek
34 Zacharewicz Tomasz
35 Korzeniowski Jakub
36 Porwoł Karol Klub Wysokogórski Częstochowa
37 Chrapowicki Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
38 Stępień Damian
39 Podolec Szczepan Rzeszowski Klub Wysokogórski
40 Białas Piotr
42 Jarosiewicz Bartosz Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
43 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
44 Rachwał Ziemowit
45 Smagała Łukasz
46 Czuba Dawid
48 Sordyl Tomasz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
49 Dobrowolski Jakub
50 Borys Damian CW 8semka
51 Wiski Kamil
52 Wilusz Michał Pol-Inowex Skarpa Lublin
Partnerzy