wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM / Puchar Polski JiJM (P)

Toruń, 2017-10-28/29

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Ratajczak Wojciech Klub Wysokogórski w Katowicach
5 Puźniak Mateusz Wrocławski Klub Wysokogórski
6 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Włodarczyk Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Rotko Weronika Uczniowski Klub Sportowy K-2 Jaworzno

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Salach Piotr
3 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
4 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
5 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Zalesiński Szymon

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Celusta Angela

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Wiśniewska Agata Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
4 Mirosław Karina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Poniewozik Milena
6 Celusta Angela
7 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
8 Prokopiuk Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
10 Załuska Ewa Uniwersytecki Klub Alpinistyczny

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Fojcik Igor Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Marciniak Ariel
6 Główka Jakub Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Madej Stefan Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
9 Białecki Dawid Klub Wysokogórski w Toruniu
10 Stępień Damian
11 Rumianowski Tomasz Klub Wysokogórski Warszawa
12 Wrzesiński Michał
13 Hałasa Rafał Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Przytuła Hubert Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Sordyl Tomasz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
16 Wilusz Michał Pol-Inowex Skarpa Lublin
Partnerzy