wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM (B)

Gdańsk, 2017-11-18/19

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Chrapowicki Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Wiski Kamil

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Rudzińska Małgorzata Klub Wspinaczkowy Kotłownia
3 Mirosław Karina Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Oleksiuk Joanna Klub Wysokogórski Warszawa
5 Niemiec Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Mirosław Katarzyna Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Yarova Elena
8 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
9 Zając Leonia
11 Salabura Magdalena
12 Poniewozik Milena
13 Banaś Zuzanna Wrocławski Klub Wysokogórski
15 Karolak Martyna

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Makowski Wojciech Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
2 Karolak Grzegorz
3 Wieczorkowski Miłosz Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
4 Rumianowski Tomasz Klub Wysokogórski Warszawa
5 Suder Piotr
6 Zakrzewski Wawrzyniec
7 Tarnowski Mateusz
8 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
9 Nowotnik Mikołaj Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
10 Fojcik Igor Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11 Napora Grzegorz Klub Wysokogórski Warszawa
12 Kazubski Piotr
13 Smaga Arkadiusz
14 Sitarz Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
15 Łodziński Szymon Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
16 Nadolski Jakub
17 Chodorowski Tadeusz
17 Madej Stefan Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
19 Balcerski Marek
20 Millan Arkadiusz
21 Laskowski Jerzy
22 Stępniak Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
23 Smaroń Piotr
24 Zacharewicz Tomasz
25 Czuba Dawid
26 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
27 Chrapowicki Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
29 Rachwał Ziemowit
30 Wiski Kamil
Partnerzy