wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski JiJM (B)

Warszawa, 2017-03-18

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Błachut Monika
6 Wachnicka Kamila
7 Laskowska Oliwia
8 Michałowska Klaudia Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
9 Herman Dominika KW CW Transformator
10 Lesiewicz Agata
11 Chrząszcz Wiktoria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
13 Gromniak Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Palczyński Krzysztof
2 Bąk Rafał KW CW Transformator
3 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Puźniak Mateusz
6 Ratajczak Wojciech
7 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
9 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
10 Andrzejczak Dawid
11 Wilczyński Bartek
12 Mika Bartłomiej
13 Olszowski Wiktor KW CW Transformator
13 Stwora Piotr
15 Dmoch Janek
16 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
16 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
18 Biskupski Bartosz
19 Awramienko Antoni

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Malec Matylda
4 Wawrzeńczyk Wiktoria Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
5 Włodarczyk Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Klimaszewska Marta
7 Drewnowska Helena
8 Rotko Weronika Uczniowski Klub Sportowy K-2 Jaworzno
9 Uznańska Aleksandra
10 Jurgaś Marcelina Uczniowski Klub Sportowy K-2 Jaworzno
11 Kosiaty Joanna Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
4 Jastrzębski Karol
5 Kałat Filip
6 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
7 Salach Piotr
8 Zalesiński Szymon
9 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Zalewski Wojciech
11 Kosman Tymoteusz
12 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
13 Ochman Michał
14 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
15 Damian Kamil Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Partnerzy