wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM (B)

Zakopane, 2017-09-02/03

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chrapowicki Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
2 Wiski Kamil
3 Bodziński Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
4 Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudzińska Małgorzata Klub Wspinaczkowy Kotłownia
2 Weber Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Smagała Katarzyna
4 Mirosław Karina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Poniewozik Milena
6 Banaś Zuzanna Wrocławski Klub Wysokogórski
7 Salabura Magdalena
8 Buczek Klaudia KU AZS PWSZ Tarnów
9 Lorys Zofia
10 Załuska Ewa Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
11 Zając Leonia
12 Michalak Agnieszka Klub Wysokogórski Częstochowa

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Fojcik Igor Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Nowotnik Mikołaj Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Smaga Arkadiusz
5 Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Madej Stefan Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7 Millan Arkadiusz
8 Zasadny Bartosz
9 Chrapowicki Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
10 Grochowalski Paweł
11 Czuba Dawid
12 Pietrzak Paweł Klub Wspinaczkowy Kotłownia
13 Kalita Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
14 Chodorowski Tadeusz
15 Wieczorkowski Miłosz Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
16 Kluf Jarosław Klub Wysokogórski Częstochowa
17 Bardel Zbigniew Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
18 Janek Konrad
19 Porwoł Karol Klub Wysokogórski Częstochowa
20 Nowak Adam Rzeszowski Klub Wysokogórski
21 Bartosz Błachnia
22 Rachwał Ziemowit
23 Podolec Szczepan Rzeszowski Klub Wysokogórski
24 Tarnowski Mateusz
25 Wiski Kamil
26 Bodziński Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
27 Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
28 Hałasa Rafał Pol-Inowex Skarpa Lublin
29 Łomnicki Maciej
31 Przytuła Hubert Pol-Inowex Skarpa Lublin
32 Sordyl Tomasz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
33 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
Partnerzy