wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Młodzików i Dzieci (P)

Kraków, 2017-05-27

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dąbrowski Szymon
2 Panenka Jerzy Klub Alpika
4 Czerwiński Igor
4 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
7 Rygiel Antoni
8 Pietrewicz Marcel
9 Kukuła Bartłomiej Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
11 Parczewski Sewer
12 Adamczyk Bartłomiej
12 Pawlak Piotr
15 Mitlewski Ernest
16 Ćwiąkała Paweł Klub Wysokogórski Kraków
16 Kopel Szymon GTW Pro Team
18 Kopeć Roch
18 Panenka Mateusz GTW Pro Team
18 Ziemba Filip GTW Pro Team
21 Karaś Szymon
23 Pietryniak Filip
24 Rygoł Jakub
27 Herman Damian
28 Karaś Mateusz Klub Wspinaczkowy Kotłownia
29 Lewandowski Olaf
30 Czarnecki Marcin Bełchatowski Klub Wysokogórski
31 Byrka Filip
31 Schab Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
33 Grabacki Filip
38 Cierpich Filip Klub Sportowy Sportiva Tarnów
39 Nadajewski Marcel
39 Nadajewski Marcel
45 Fira Jakub

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Wachnicka Weronika
2 Ciechanowska Milena GTW Pro Team
3 Słanek Danuta
4 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
4 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
7 Kozina Hanna
7 Smoczyńska Melania
9 Wójcik Barbara
10 Gmiter Inga
10 Marciniak Daria
12 Walentek Maja
12 Zacharska Aleksandra
14 Winek Dominika
15 Mróz Hanna
17 Bujak Antonina
17 Nowak Zofia
20 Wach Zofia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
21 Kubicz Iga
22 Włodarczyk Natalia
23 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
24 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
25 Mikołajczyk Lena
26 Primowicz Antonina
27 Podgórska Marta
27 Ptak Karolina
29 Łyzińska Karolina
35 Golec Gabriela Klub Sportowy Sportiva Tarnów
37 Molo Julia
40 stasiaczek Zuzia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel
2 Dąbrowski Mateusz
3 Zacharski Wojciech
4 Bosetti Eryk
5 Żak Michał
6 Pietrewicz Kornel
7 Michlewski Witold
10 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Walas Antoni
14 Górnik Jakub

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Machlarz Marcela Klub Alpika
3 Pietkiewicz Pola
4 Piotrowska Malwina
5 Juszczak Karolina
6 Kurz Zosia
8 Zacharska Małgorzata
9 Bornus Zosia
9 Stokowiec Martyna
11 Ciombor Kinga
12 Piotrowska Jagoda
13 Parczewska Hanna
14 Kopcińska Aleksandra
15 Ciborowska Róża
17 Wójcik Matylda
18 Frączek Marysia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
19 Sztandera Nikola
21 Lasoń Lena
22 Szymaniak Oliwia
24 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Sobański Konstanty
3 Łyko Grzegorz
4 Płoski Stanisław
5 Hołozubiec Mikołaj
6 Janusz Maciej
7 Michlewski Wojciech
8 Korban Michał
8 Swęd Grzegorz
12 Ciesielski Bartosz GTW Pro Team
13 Karczmarczyk Tymon
14 Hopfer Jan
15 Kalinowski Błażej
16 Polański Stanisław RockBrothers
18 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
19 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
22 Kaczówka Wojciech Klub Sportowy Sportiva Tarnów
25 Wywrót Wiktor

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szymańska Martyna
2 Ciechanowska Martyna GTW Pro Team
3 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Wróbel Weronika Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
6 Dobrzyniecka Urszula
7 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
7 Wójcik Aleksandra Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
9 Fajfer Natalia
10 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Aksman Patrycja GTW Pro Team
12 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
14 Szczechura Olga
15 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
16 Kucharek Karolina
17 Augustyniak Julia
19 Obrzut Izabela Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
22 Stoszko Natalia Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Partnerzy
Partnerzy techniczni