wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Finał Pucharu Polski SiM (B)

Kraków, 2018-11-30/2018-12-01

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Błachut Monika
3 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Pelka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
5 Niemiec Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Buczek Klaudia KU AZS PWSZ Tarnów
7 Suder Magdalena
8 Yarova Elena Klub Alpika
9 Szkatuła Jadwiga Klub Wysokogórski Sakwa
10 Sługocka Barbara
11 Mirosław Katarzyna Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Lorys Zofia
13 Błachut Monika
14 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
16 Zając Leonia
17 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Jodłowski Jakub
2 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
7 Czarnecki Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
9 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Madej Stefan Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
11 Millan Arkadiusz
12 Czuba Dawid
13 Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
14 Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
15 Laskowski Jerzy
16 Karpierz Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
17 Opiela Bartłomiej Klub Wysokogórski w Katowicach
18 Gomółka Kamil Klub Wspinaczkowy Kotłownia
19 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
20 Zasadny Bartosz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
21 Filipiak Łukasz
21 Mach Adam Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Kieniewicz Stanisław
24 Sitarz Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
25 Taranowski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
26 Subdysiak Robert
27 Rachwał Ziemowit
28 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
29 Kowalczyk Tomasz Wrocławski Klub Wysokogórski
30 Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
31 Karnicki Marcin
32 Czajkowski Tomasz
Partnerzy
Partnerzy techniczni