wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM i J (B)

Warszawa, 2018-06-09

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków
6 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Balicka Anna Rzeszowski Klub Wysokogórski
8 Rotko Weronika KW CW Transformator
9 Bąk Martyna GTW Pro Team

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Fronczak Maciek
4 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
7 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
8 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Stoch Kacper
10 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
11 Biskupski Bartosz
12 Szczepaniak Iwo
13 Mąkowski Julian
14 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Wójcik Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kielce
5 Aksman Patrycja GTW Pro Team
6 Ciechanowska Martyna GTW Pro Team
7 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
8 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Dobrzyniecka Urszula
10 Szczechura Olga Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
11 Poszytek Ola
13 Stąporek Joanna Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
14 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
16 Piwowarczuk Sonia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
17 Uznańska Aleksandra Sekcja Wspinaczkowa Murall
19 Lisek Karina Sekcja Wspinaczkowa Murall
20 Kopel Amelia GTW Pro Team
21 Majszczyk Dominika Uniwersytecki Klub Alpinistyczny

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Winiarek Bartłomiej
2 Jastrzębski Karol
3 Zalesiński Szymon
4 Oleszczuk Piotr
5 Sobański Konstanty
6 Kosman Tymoteusz
7 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
7 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
7 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Łyko Grzegorz
11 Hopfer Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall
13 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Hudy Paweł Klub Wysokogórski w Toruniu
15 Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
16 Polsakiewicz Filip
16 Szmal Filip Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
18 Ciesielski Bartosz GTW Pro Team

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Panenka Jerzy Klub Alpika
5 Pietrewicz Marcel
6 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
7 Hołozubiec Mikołaj Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
8 Kopeć Roch
10 Karaś Szymon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
11 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Czerwiński Igor
13 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
14 Karczmarczyk Tymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
15 Mytych Jan
16 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Nycz Adam
18 Panenka Mateusz GTW Pro Team
19 Jędryka Kacper
20 Pacyna Maciej Sekcja Wspinaczkowa Murall
21 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
22 Lankauf Piotr
23 Krzos Antoni
23 Śmigla Patryk
25 Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
26 Mitlewski Ernest
26 Parczewski Sewer

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny
3 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
5 Ciechanowska Milena GTW Pro Team
6 Wachnicka Weronika
7 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
8 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
9 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
10 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Smoczyńska Melania
12 Kucia Pola
13 Kozina Hanna
14 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Błaszczyk Joanna Łódzki Klub Wysokogórski
15 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
15 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Adamska Hanna
19 Kisiel Maja Klub Alpika
20 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
21 Kuchnia Wiktoria
Partnerzy
Partnerzy techniczni