wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (B)

Warszawa, 2018-06-09

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
1 Rygiel Antoni
3 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
4 Lewandowski Olaf
5 Ćwiąkała Paweł
6 Cholewa Marcel
6 Żak Michał
8 Karaś Mateusz Klub Wspinaczkowy Kotłownia
9 Swęd Jaś Sekcja Wspinaczkowa Murall
10 Herman Damian
10 Pawlak Beniamin
10 Zacharski Wojciech
13 Ziemba Filip GTW Pro Team
14 Blaszke Kacper GTW Pro Team
15 Czarnecki Marcin
16 Zuśka Michał
17 Fojudzki Hubert
18 Bąk Bartosz GTW Pro Team
19 Nycz Maksymilian

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Kaczmarczyk Julia
3 Pietkiewicz Pola
4 Nowak Zofia
5 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
6 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Bornus Zosia
8 Mytych Marta
9 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Piotrowska Malwina
11 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Styś Pola Rzeszowski Klub Wysokogórski
13 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
14 Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
15 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
17 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Mindewicz Emma
19 Sztandera Nikola
20 Wójcik Matylda
21 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
21 Jarosz Julia
22 Szanecka Matylda
23 Kaczyńska Małgorzata

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Walas Antoni
2 Kalinowski Antoni
3 Kuryłowicz Ignacy
4 Fronczak Krzyś
5 Dykto Stefan
6 Pietrewicz Kornel
7 Smoszna Jakub
8 Górnik Jakub

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Machlarz Marcela Klub Alpika
2 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Ciombor Kinga
4 Latos Alicja
5 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Półtorak Maja
6 Zacharska Małgorzata
8 Bogunia Weronika
8 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Siatka Lena
11 Luby Zuzanna
11 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
13 Jasińska Melania
14 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
15 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
16 Dobrowolska Pola
17 Panenka Zofia
18 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
19 Biedacha Laura
20 Dykto Zofia
Partnerzy
Partnerzy techniczni