wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (P)

Kraków, 2018-06-16

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rygiel Antoni
2 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Ćwiąkała Paweł
5 Zuśka Michał
6 Lewandowski Olaf
7 Karaś Mateusz Klub Wspinaczkowy Kotłownia
8 Blaszke Kacper GTW Pro Team
9 Swęd Jaś Sekcja Wspinaczkowa Murall
9 Żak Michał
11 Zacharski Wojciech
12 Cholewa Marcel
13 Bąk Bartosz GTW Pro Team
14 Herman Damian
14 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Muzaj Michał
17 Czarnecki Marcin
18 Żegliński Maksymilian Klub Alpika
19 Ziemba Filip GTW Pro Team
20 Muzaj Mateusz

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Nowak Zofia
3 Kaczmarczyk Julia
4 Pietkiewicz Pola
5 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
7 Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
8 Bornus Zosia
9 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
10 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
11 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Wójcik Matylda
13 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
14 Kaczyńska Małgorzata
15 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Jarosz Julia
17 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Pawlik Aniela
19 Sztandera Nikola
20 Frączek Marysia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
21 Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
22 Żeglińska Wiktoria Klub Alpika

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Fronczak Krzyś
2 Kalinowski Antoni
3 Kuryłowicz Ignacy
4 Oleksy Maciej
5 Walas Antoni
6 Smoszna Jakub
7 Górnik Jakub
8 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Dykto Stefan

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Machlarz Marcela Klub Alpika
2 Piotrowska Jagoda
3 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Ciombor Kinga
5 Kopcińska Aleksandra
6 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Dobrowolska Pola
8 Nowak Hanna Klub Alpika
8 Półtorak Maja
10 Bogunia Weronika
11 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Panenka Zofia
13 Zacharska Małgorzata
14 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
15 Jasińska Melania
16 Ziętek Zuzanna Klub Alpika
17 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
18 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
19 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
20 Dykto Zofia
21 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
22 Siatka Lena
23 Biedacha Laura
24 Wójtowicz Aniela
25 Luby Zuzanna
26 Morawiec Stefania
27 Walat Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
Partnerzy
Partnerzy techniczni