wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J, M (P)

Sosnowiec, 2018-10-06

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Bąk Martyna GTW Pro Team
4 Rotko Weronika KW CW Transformator

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
4 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
4 Pałka Kinga KU AZS PWSZ Tarnów
5 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Ciechanowska Martyna GTW Pro Team
7 Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
8 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
10 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Szczechura Olga Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Aksman Patrycja GTW Pro Team
13 Kopel Amelia GTW Pro Team

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Winiarek Bartłomiej
1 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
2 Oleszczuk Piotr
3 Sobański Konstanty
4 Łyko Grzegorz Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
5 Kosman Tymoteusz
6 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
8 Salach Piotr RockBrothers
9 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Hudy Paweł Klub Wysokogórski w Toruniu
11 Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
13 Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall
14 Kroszka Jan GTW Pro Team
15 Ciesielski Bartosz GTW Pro Team
16 Szmal Filip Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
17 Radoła Kamil Klub Sportowy Skarpa Bytom

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Andrzejczak Dawid Klub Alpika
Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
Puźniak Mateusz RockBrothers

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Kusion Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Kopeć Roch
4 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
5 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
7 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
9 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
12 Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
13 Czerwiński Igor
14 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
15 Panenka Jerzy Klub Alpika
16 Panenka Mateusz GTW Pro Team
17 Wosz Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
2 Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny
3 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
4 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
5 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
7 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
8 Wachnicka Weronika
9 Kozina Hanna
10 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11 Ciechanowska Milena GTW Pro Team
12 Adamska Hanna Klub Alpika
13 Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Kisiel Maja Klub Alpika
15 Kucia Pola
16 Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Snoch Justyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Bednarek Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
2 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Andrzejczak Dawid Klub Alpika
Partnerzy
Partnerzy techniczni