wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (P)

Tarnów, 2018-10-06

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel
2 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Rygiel Antoni
5 Żak Michał
6 Herman Damian
7 Zacharski Wojciech
8 Kopel Szymon GTW Pro Team
8 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Swęd Jaś Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Karaś Mateusz Klub Wspinaczkowy Kotłownia
12 Ćwiąkała Paweł
13 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
14 Muzaj Michał
15 Zuśka Michał
16 Ziemba Filip GTW Pro Team
17 Muzaj Mateusz
18 Blaszke Kacper GTW Pro Team
19 Barabas Mikołaj
20 Lewandowski Olaf
21 Szczepaniec Szymon
22 Bąk Bartosz GTW Pro Team
23 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
24 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
25 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
3 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Pietkiewicz Pola
5 Nowak Zofia Klub Alpika
6 Bornus Zosia
7 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Kaczmarczyk Julia
9 Piotrowska Malwina
10 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
10 Wójcik Matylda
12 Walentek Maja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
14 Mindewicz Emma
15 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
16 Leśniak Lena Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
18 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
19 Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
20 Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
21 Frączek Marysia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
22 Badura Agnieszka Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Podgórska Marta
24 Kawula Martyna Klub Sportowy Sportiva Tarnów
25 Jarosz Julia
26 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
27 Szanecka Matylda
28 Pawlik Aniela
29 Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kalinowski Antoni
2 Kuryłowicz Ignacy
3 Fronczak Krzyś
4 Smoszna Jakub
5 Walas Antoni
6 Robaszkiewicz Krzysztof
7 Dykto Stefan
8 Kasiński Gabriel
9 Górnik Jakub

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
2 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Kopcińska Aleksandra
5 Piotrowska Jagoda
6 Ciombor Kinga
7 Luby Zuzanna
8 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Jasińska Melania
11 Bogunia Weronika
12 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
13 Nowak Hanna Klub Alpika
14 Panenka Zofia Klub Alpika
15 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Zacharska Małgorzata
17 Siatka Lena
18 Dobrowolska Pola
19 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
19 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
21 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
22 Półtorak Maja
23 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Walat Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
25 Szaniel Emilia Klub Sportowy Skarpa Bytom
26 Dykto Zofia
27 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
28 Herman Wiktoria Klub Alpika
Partnerzy
Partnerzy techniczni