wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM / Puchar Polski JiJM (C)

Warszawa, 2018-06-02

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
2 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
7 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Fronczak Maciek

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Głowacka Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Aksman Patrycja GTW Pro Team
6 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Ciechanowska Martyna GTW Pro Team
9 Majszczyk Dominika Uniwersytecki Klub Alpinistyczny

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kroszka Jan GTW Pro Team
2 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
3 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Zalesiński Szymon
6 Winiarek Bartłomiej
7 Oleszczuk Piotr
8 Ciesielski Bartosz GTW Pro Team
9 Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
10 Sobański Konstanty
11 Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Chrząszcz Wiktoria Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Puźniak Mateusz Wrocławski Klub Wysokogórski
2 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Mirosław Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia
3 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
4 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
5 Buczek Klaudia KU AZS PWSZ Tarnów
6 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
10 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Chrząszcz Wiktoria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
12 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
2 Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
3 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Przytuła Hubert
5 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
6 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Wróblewski Mikołaj Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
8 Puźniak Mateusz Wrocławski Klub Wysokogórski
9 Ginszt Jakub Klub Wspinaczkowy Kotłownia
10 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Główka Jakub Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
12 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
13 Wiliński Piotr Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
15 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
16 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów
17 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
Partnerzy
Partnerzy techniczni