wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM / Mistrzostwa Polski JM, J i Mł (C)

Łódź, 2018-09-29

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
2 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
7 Fronczak Maciek

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
3 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Aksman Patrycja GTW Pro Team
7 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Ciechanowska Martyna GTW Pro Team
9 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
2 Kroszka Jan GTW Pro Team
3 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Ciesielski Bartosz GTW Pro Team
6 Kosman Tymoteusz

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
4 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
5 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
6 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
7 Karaś Szymon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
8 Kopeć Roch
9 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Panenka Jerzy Klub Alpika
12 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
5 Ciechanowska Milena GTW Pro Team
6 Wójtowicz Emilia
7 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
8 Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Chrząszcz Wiktoria Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
4 Buczek Klaudia KU AZS PWSZ Tarnów
5 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Chrząszcz Wiktoria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
3 Wiliński Piotr Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Ginszt Jakub Klub Wspinaczkowy Kotłownia
7 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
9 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
Partnerzy
Partnerzy techniczni