wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J (P)

Tarnowskie Góry, 2019-03-09

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
4 Balicka Anna Rzeszowski Klub Wysokogórski
5 Uznańska Aleksandra Murall UKA
6 Kopel Amelia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
7 Bąk Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Salach Piotr RockBrothers
3 Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
7 Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
8 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
10 Kurdek Jacek GTW AKADEMIA WSPINACZKI
11 Kamil Ziemba GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny
3 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Ciechanowska Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
5 Dobrzyniecka Urszula
6 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
9 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
10 Szczechura Olga Murall UKA
11 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
13 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Bednarek Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Snoch Justyna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
2 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
3 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
4 Nycz Adam
5 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
6 Sobański Konstanty
7 Łyko Grzegorz Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
8 Swęd Grzegorz Murall UKA
9 Szmal Filip Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
11 Kroliński Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
12 Ciesielski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
13 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rymarczuk Jan Murall UKA
2 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Kopeć Roch
4 Kopel Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
5 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
6 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Swęd Jan Murall UKA
8 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Pietrewicz Marcel
10 Ćwiąkała Paweł
10 Dąbrowski Szymon Murall UKA
10 Panenka Jerzy
10 Panenka Mateusz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
10 Rygiel Antoni
10 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Zuśka Michał
17 Schab Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
18 Byrka Filip RockBrothers
19 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
19 Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
21 Sarnecki Igor RockBrothers
22 Szymański Jakub Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
23 Bąk Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
24 Ziemba Filip GTW AKADEMIA WSPINACZKI
25 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
26 Struski Kajetan GTW AKADEMIA WSPINACZKI
27 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
2 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
3 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
5 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
6 Oleksy Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
7 Smoczyńska Melania
8 Kaczmarczyk Julia
9 Zacharska Aleksandra
10 Ciechanowska Milena GTW AKADEMIA WSPINACZKI
10 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Nowak Zofia
14 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
15 Szyszko Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Wachnicka Weronika
18 Lewczuk Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
19 Adamska Hanna
20 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
21 Kisiel Maja
22 Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
23 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
25 Walentek Maja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
26 Mindewicz Emma Murall UKA
27 Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
28 Leśniak Lena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Partnerzy
Partnerzy techniczni