wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J, SiM (C)

Gliwice, 2019-03-23

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Kroszka Jan GTW AKADEMIA WSPINACZKI
3 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
6 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
7 Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
8 Prochalski Jakub KW CW Transformator
9 Salach Piotr RockBrothers
10 Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
5 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
7 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
8 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Ciechanowska Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
10 Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny
11 Dobrzyniecka Urszula
12 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
12 Snoch Justyna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
2 Ciesielski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
3 Sobański Konstanty
4 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
5 Łyko Grzegorz Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
6 Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
7 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
8 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
9 Swęd Grzegorz Murall UKA
10 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
11 Szmal Filip Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
11 Szweda Filip Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Dąbrowski Szymon Murall UKA
3 Rymarczuk Jan Murall UKA
4 Kopeć Roch
5 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Panenka Jerzy
7 Rygiel Antoni
8 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Swęd Jan Murall UKA
10 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
11 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Panenka Mateusz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
13 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
14 Schab Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
15 Kopel Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
16 Byrka Filip RockBrothers
17 Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Brzoza Bartosz Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Ciechanowska Milena GTW AKADEMIA WSPINACZKI
3 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
5 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
6 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Walentek Maja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Zacharska Aleksandra
9 Adamska Hanna
10 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Kisiel Maja
13 Nowak Zofia
14 Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
15 Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
16 Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
17 Łyzińska Karolina
18 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
19 Mindewicz Emma Murall UKA

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
2 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
4 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Puźniak Mateusz RockBrothers

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mirosław Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
5 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
6 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
2 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
3 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Wróblewski Mikołaj Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
5 Przytuła Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
6 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
7 Zaremba Mateusz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
9 Kroszka Jan GTW AKADEMIA WSPINACZKI
10 Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
11 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
13 Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
14 Puźniak Mateusz RockBrothers
15 Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Partnerzy
Partnerzy techniczni