wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM i J (P)

Tarnowskie Góry, 2020-02-22

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
3 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
5 Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
7 Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
8 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
9 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Malesińska Aleksandra Klub Wysokogórski Trójmiasto
11 Czuba Lena Avatar Kraków
12 Skonieczna Karolina

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
2 Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Salach Piotr RockBrothers
7 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Dziamba Mateusz RockBrothers
9 Lewandowski Jakub
10 Leo Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
11 Tarnowski Bartłomiej Avatar Kraków
12 Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice
13 Dudziak Marcin Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
2 Szymańska Martyna Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
5 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
6 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
7 Kozina Hanna Avatar Kraków
8 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Zacharska Aleksandra
11 Kisiel Maja Klub Alpika
12 Adamska Hanna Klub Alpika
13 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Gondek Aleksandra Avatar Kraków
15 Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
16 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Minkin Nina
18 Lewczuk Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
19 Danowska Ula Klub Wysokogórski Trójmiasto
20 Wiśniowska Antonina
21 Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
22 Krakowiak Hanna Avatar Kraków
23 Snoch Justyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Włodarczyk (POZ) Natalia Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
25 Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Panenka Jerzy Wrocławski Klub Wysokogórski
5 Kopeć Roch Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
6 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
7 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
9 Szuksztul JAKUB Klub Wysokogórski Trójmiasto
10 Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
11 Panenka Mateusz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
12 Kroliński Szymon
13 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Szanecki Franciszek Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
15 Szymański Jakub Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Bejger Adam Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
18 Zdrodowski Maksymilian
19 Kosno Filip Sekcja Wspinaczkowa Murall

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Muzaj Michał Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Ćwiąkała Paweł
5 Swęd Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
6 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
7 Blaszke Kacper GTW AKADEMIA WSPINACZKI
8 Zuśka Michał Avatar Kraków
9 Żak Michał
10 Brzozowski Daniel Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
11 Fedorowski Gustaw RockBrothers
12 Zacharski Wojciech
13 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
15 Żegliński Maksymilian Klub Alpika
16 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
17 Muzaj Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
18 Bosetti Eryk RockBrothers
18 Lewandowski Olaf Avatar Kraków
20 Ziemba Filip
21 Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
22 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kurek Małgorzata
3 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Pietkiewicz Pola Sekcja Wspinaczkowa Murall
5 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
6 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
7 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
8 Bornus Zosia Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Szyszko Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Mytych Marta
11 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
12 Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
13 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
14 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
17 Wójcik Matylda
18 Sztandera Nikola
19 Żeglińska Wiktoria Klub Alpika
20 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
22 Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
23 Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom
24 Gutterwil Hanna Klub Alpika
25 Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
26 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
26 Kubica Weronika
26 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
29 Kubik Klaudia
30 Juszczak Karolina RockBrothers
31 Szanecka Matylda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Partnerzy
Partnerzy techniczni