wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM (P)

Tarnowskie Góry, 2020-02-23

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Rotko Weronika KW CW Transformator
4 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
7 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
4 Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
8 Błachut Monika Klub Wysokogórski Sakwa
9 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
12 Rotko Weronika KW CW Transformator
14 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Chudziak Patrycja Klub Wspinaczkowy Kotłownia

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
4 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Mach Adam Avatar Kraków
6 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
7 Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
8 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
11 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
12 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
Partnerzy
Partnerzy techniczni