wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM, Mł, JM, J (C)

Gliwice, 2021-03-19/20

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
7 Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
8 Gach Milena UKS Lider
9 Snoch Justyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
2 Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
3 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
5 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
6 Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
2 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
4 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
5 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
9 Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
10 Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
11 Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
13 Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
14 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
15 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16 Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
18 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
19 Ziaja Katarzyna UKS Lider
20 Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
21 Kloch Magdalena Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
22 Kuchnia Wiktoria UKS Lider

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Dąbrowski Szymon Murall UKA
3 Swęd Jan Murall UKA
4 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
6 Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
7 Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
8 Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
9 Kopel Szymon Klub Wysokogórski Gliwice
10 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
13 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Herman Damian Klub Sportowy Alpika
15 Rymek Krzysztof Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Panenka Mateusz
17 Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
3 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
4 Muzaj Mateusz Murall UKA
5 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Muzaj Michał Murall UKA
7 Blaszke Kacper Klub Wysokogórski Gliwice
8 Smoszna Jakub UKS Lider
9 Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Łoboda Filip Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
12 Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
14 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
15 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
3 Pietkiewicz Pola Murall UKA
4 Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Ciborowska Róża Murall UKA
8 Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
11 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
12 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
14 Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
15 Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
16 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
18 Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
19 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
20 Gutterwil Hanna Klub Sportowy Alpika
21 Jarosz Julia UKS Lider
22 Półtorak Maja UKS Lider
23 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
25 Szanecka Matylda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
26 Staszewska Iga Murall UKA
27 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
28 Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
29 Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Kroszka Jan Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
5 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
6 Salach Piotr RockBrothers

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Chudziak Patrycja Klub Wspinaczkowy Kotłownia
3 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
4 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
2 Przytuła Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
6 Kroszka Jan Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Wróblewski Mikołaj KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
9 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
10 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
12 Salach Piotr RockBrothers
13 Cecerski Joachim
Partnerzy
Partnerzy techniczni