wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (B)

Lublin, 2021-05-22/23

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
2 Balicka Anna Rzeszowski Klub Wysokogórski

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Oleszczuk Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
4 Dziamba Mateusz RockBrothers
5 Hudy Maciej Klub Wysokogórski Trójmiasto
6 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
7 Salach Piotr RockBrothers
8 Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
9 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
4 Niemiec Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
7 Błachut Monika Klub Wysokogórski Sakwa
8 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
9 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
10 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
11 Tarkowska Magdalena Klub Wspinaczkowy AGAMA
12 Poniewozik Milena
13 Szkatuła Jadwiga Avatar Kraków
14 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Balicka Anna Rzeszowski Klub Wysokogórski
16 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
18 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Jodłowski Jakub Klub Wysokogórski Trójmiasto
2 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
3 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Jelonek Paweł Klub Wysokogórski Częstochowa
5 Gomółka Kamil Klub Wspinaczkowy Kotłownia
6 Pietrzak Paweł Klub Wspinaczkowy Kotłownia
7 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Laskowski Jerzy Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
9 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
10 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
11 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
12 Szalacha Krzysztof
13 Wieczorkowski Miłosz Klub Wspinaczkowy ,,Baltica''
14 Kaczanowski Jacek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
15 Millan Arkadiusz Avatar Kraków
16 Kalita Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
17 Ginszt Jakub Klub Wspinaczkowy Kotłownia
18 Potok Krzysztof Murall UKA
19 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
19 Oleszczuk Piotr Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
21 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
21 Wałaszewski Bruno Avatar Kraków
22 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
22 Wilczyński Bartosz Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
23 Czuba Dawid Avatar Kraków
23 Filipiak Łukasz Avatar Kraków
24 Dobrowolski Jakub
24 Dziamba Mateusz RockBrothers
25 Balcerski Marek
25 Hudy Maciej Klub Wysokogórski Trójmiasto
26 JUREK MICHAŁ
26 Szymczak Adam Szkoła Wspinania Progress
26 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
27 Gralewicz Bartłomiej
28 Mytych Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
28 Nycz Adam Murall UKA
29 Bednarz Paweł
29 Salach Piotr RockBrothers
30 Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
30 Żuk Paweł
31 Rachwał Ziemowit Avatar Kraków
31 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
32 Jatczak Hubert
Partnerzy
Partnerzy techniczni