wróć
Polski Związek Alpinizmu

Wyniki zawodów

Opublikowano: 20-06-2016; 22:24 przez mteg | Modyfikacja: 9-06-2017; 12:22 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski SiM, Mł, JM, J (P)

Gliwice, 2021-03-20/21

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Czuba Lena Avatar Kraków
Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Gondek Aleksandra Avatar Kraków
Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
Malesińska Aleksandra Klub Wysokogórski Trójmiasto
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazurek Gabriela
Michalska Jagoda Klub Sportowy Primaroca
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Piwowarczuk Sonia Next Step Pro Climbing
Scheffler-Skupny Zoe Klub Wysokogórski Trójmiasto
Skonieczna Karolina
Stelmaszczyk Wiktoria Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski
Gruszczyński Gabriel Klub Sportowy Alpika
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Kolano Piotr Avatar Kraków
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kroliński Szymon Next Step Pro Climbing
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Mytych Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam Murall UKA
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Polsakiewicz Filip Klub Wspinaczkowy AGAMA
Siemek Marcin Klub Wspinaczkowy AGAMA
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Grzyborowska Izabela Avatar Kraków
Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
Kloch Magdalena Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kozina Hanna Avatar Kraków
Krakowiak Hanna Avatar Kraków
Kubica Weronika Murall UKA
Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Lutostańska Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Plewicka Katarzyna
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szyndler Martyna
Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ziaja Katarzyna UKS Lider

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Adamczyk Ravi Avatar Kraków
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Brzozowski Daniel Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Byrka Filip RockBrothers
Dąbrowski Szymon Murall UKA
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Herman Damian Klub Sportowy Alpika
Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kocurek Bruno Klub Sportowy Primaroca
Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
Kopel Szymon Klub Wysokogórski Gliwice
Kosno Filip Murall UKA
Krupa Mateusz RockBrothers
Krzos Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Krzynówek Oskar Klub Wysokogórski Trójmiasto
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Martinho Joao
Mikosza Jakub RockBrothers
Niedzicki Tomasz Klub Wspinaczkowy AGAMA
Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
Panenka Mateusz
Polsakiewicz Piotr Klub Wspinaczkowy AGAMA
Rejner Wojciech Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rymarczuk Jan Murall UKA
Rymek Krzysztof Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sarnecki Igor RockBrothers
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Zuśka Michał Avatar Kraków

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Białka Bartosz Klub Sportowy Primaroca
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dziamba Mateusz RockBrothers
Golus Krystian
Hudy Maciej Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kosman Tymoteusz Klub Sportowy Primaroca
Kroszka Jan Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Leo Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
3 Fedorowski Gustaw RockBrothers
4 Muzaj Michał Murall UKA
5 Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
7 Muzaj Mateusz Murall UKA
8 Blaszke Kacper Klub Wysokogórski Gliwice
9 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Bosetti Eryk RockBrothers
10 Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania
12 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
13 Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
14 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
15 Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
16 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
17 Krupa Filip RockBrothers
18 Smoszna Jakub UKS Lider
19 Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
19 Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
21 Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
22 Nowak Filip RockBrothers
23 Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Bilejczyk Franek Murall UKA
25 Chuchmacz Igor Szkoła Wspinania Progress
26 WOJTANOWSKI MICHAŁ GTW AKADEMIA WSPINACZKI
27 Brudys Dawid GTW AKADEMIA WSPINACZKI
28 Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
29 Łoboda Filip Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
29 Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI
31 Rusak Maciej GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
3 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Pietkiewicz Pola Murall UKA
5 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
8 Mytych Marta Klub Wysokogórski Trójmiasto
9 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
10 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
11 Ciborowska Róża Murall UKA
12 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Staszewska Iga Murall UKA
15 Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
18 Podgórni Jagoda RockBrothers
19 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
20 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Bogunia Weronika UKS Lider
21 Jarosz Julia UKS Lider
23 Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
24 Siatka Lena UKS Lider
25 Juszczak Karolina RockBrothers
26 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
26 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
28 Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA
29 Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
30 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
31 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
32 Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
33 Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
34 Pietrzak Liliana Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
35 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
36 Gutterwil Hanna Klub Sportowy Alpika
37 Bełdycka Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
38 Czarnecka Julia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
39 Szanecka Matylda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
40 Grzybowska Emilia RockBrothers
41 Półtorak Maja UKS Lider
42 Ząbek Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąk Martyna Next Step Pro Climbing
Całka Zuzanna Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
Kopel Amelia

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Białka Bartosz Klub Sportowy Primaroca
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dziamba Mateusz RockBrothers
Golus Krystian
Hudy Maciej Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kosman Tymoteusz Klub Sportowy Primaroca
Leo Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Błachut Monika Klub Wysokogórski Sakwa
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
Marlena Abram Klub Wysokogórski Sakwa
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Wawrzeńczyk Wiktoria Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Cecerski Joachim
Czuba Dawid Avatar Kraków
Dudziak Marcin Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Grochowalski Paweł Avatar Kraków
Grodzicki Tomasz Klub Sportowy Primaroca
Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Heretyk Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Korbiel Gabriel Klub Wysokogórski Sakwa
Mach Adam Avatar Kraków
Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
Millan Arkadiusz Avatar Kraków
Pęcikiewicz Szymon Klub Sportowy Primaroca
Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Szymczak Adam Szkoła Wspinania Progress
Wałaszewski Bruno Avatar Kraków
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Partnerzy
Partnerzy techniczni