wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J, M (T)

Kraków, 2018-06-29/2018-07-01

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
Dobrzyniecka Urszula
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Głowacka Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
Potok Krzysztof
Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
Swęd Grzegorz Klub Wysokogórski Warszawa
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
Zalesiński Szymon
Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dąbrowski Szymon
Hołozubiec Mikołaj
Karaś Szymon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Karczmarczyk Tymon
Kopeć Roch
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Ochoński Mikołaj
Pacyna Maciej
Panenka Jerzy
Rymarczuk Janek
Sokołowski Igor
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
ŚMIGLA PATRYK

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
Kozina Hanna
Kuchnia Wiktoria
Kucia Pola
Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Smoczyńska Melania
Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny
Wachnicka Weronika

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
Partnerzy