wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J, SiM (C)

Tarnów, 2018-05-20

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków
7 Rotko Weronika KW CW Transformator

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
3 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
5 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
7 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów
8 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
3 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
4 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Głowacka Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Pałka Kinga KU AZS PWSZ Tarnów
8 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
9 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
10 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
11 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
12 Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
13 Wójcik Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kielce
14 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
2 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
3 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Zalesiński Szymon
6 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
7 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
8 Kosman Tymoteusz
9 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
10 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
11 Łyko Grzegorz
12 Potok Krzysztof

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
3 Dąbrowski Szymon
4 Rymarczuk Janek
5 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
6 Karaś Szymon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
7 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
8 Kopeć Roch
9 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Sokołowski Igor
11 Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
12 Czerwiński Igor
12 Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
4 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
5 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
6 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
7 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
8 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
9 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chrząszcz Wiktoria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
2 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Puźniak Mateusz Wrocławski Klub Wysokogórski

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Buczek Klaudia KU AZS PWSZ Tarnów
2 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
4 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
5 Chrząszcz Wiktoria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Prokopiuk Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
2 Wróblewski Mikołaj Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
3 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
4 Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
5 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
6 Zaremba Mateusz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
7 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Wiliński Piotr Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Wilusz Michał Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
11 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
12 Pęcikiewicz Szymon Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
13 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów
14 Puźniak Mateusz Wrocławski Klub Wysokogórski
Partnerzy