wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Ml, JM, J (B)

Katowice, 2018-04-14

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Malec Matylda Klub Wysokogórski Kraków
4 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Balicka Anna Rzeszowski Klub Wysokogórski
6 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Rotko Weronika KW CW Transformator
8 Bąk Martyna Stowarzyszenie GTW

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
4 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Fronczak Maciek Klub Wysokogórski Warszawa
6 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
8 Szota Jakub Klub Wysokogórski Częstochowa
9 Stoch Kacper
10 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
11 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
12 Olszowski Wiktor KW CW Transformator
13 Szczepaniak Iwo
14 Mąkowski Julian
15 Siudut Jakub Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
2 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
3 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
4 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
6 Wróbel Weronika Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
7 Wójcik Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kielce
8 Ciechanowska Martyna Stowarzyszenie GTW
9 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
11 Piwowarczuk Sonia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Aksman Patrycja Stowarzyszenie GTW
13 Szczechura Olga Sekcja Wspinaczkowa Murall
14 Karaś Natalia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
14 Uznańska Aleksandra Sekcja Wspinaczkowa Murall
16 Stąporek Joanna Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
17 Kopel Amelia Stowarzyszenie GTW

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleszczuk Piotr Klub Wysokogórski Warszawa
2 Jastrzębski Karol
3 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
4 Winiarek Bartłomiej Klub Wysokogórski Warszawa
5 Salach Piotr Wrocławski Klub Wysokogórski
6 Sadrakuła Jakub Rzeszowski Klub Wysokogórski
7 Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
8 Łyko Grzegorz
9 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Kosman Tymoteusz
11 Zalesiński Szymon
12 Kroszka Jan Stowarzyszenie GTW
13 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
15 Hudy Paweł Klub Wysokogórski w Toruniu
16 Ciesielski Bartosz Stowarzyszenie GTW
17 Polsakiewicz Filip Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
18 Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Kusion Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
5 Nycz Adam Klub Wysokogórski Warszawa
6 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9 Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Panenka Jerzy Klub Alpika
11 Czerwiński Igor
12 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Kopeć Roch
14 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
15 Hołozubiec Mikołaj Sekcja Wspinaczkowa Murall
16 Panenka Mateusz Stowarzyszenie GTW
17 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
18 Karczmarczyk Tymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
19 Pacyna Maciej Sekcja Wspinaczkowa Murall
20 Karaś Szymon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
21 Kroliński Szymon Stowarzyszenie GTW
22 Lankauf Piotr
23 Kukuła Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
24 Capała Franciszek
25 Wosz Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
26 Dutkowski Jakub Adam

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny
2 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
4 Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
5 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
6 Ciechanowska Milena Stowarzyszenie GTW
7 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
8 Smoczyńska Melania
9 Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
10 Wach Zofia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
11 Wachnicka Weronika
12 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Kozina Hanna
15 Kuchta Hania
16 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Kisiel Maja Klub Alpika
18 Wójtowicz Emilia
19 Adamska Hanna
20 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
21 Kołodyńska Helena
21 Snoch Justyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Raszewska Monika
Partnerzy