wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny DM, D, Mł, JM, J (B)

Gdańsk, 2018-12-01

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Fronc Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
Jerzy Janik Klub Wysokogórski Trójmiasto
Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kowalski Mateusz
Turski Jarema Klub Wysokogórski Trójmiasto
Wywioł Jakub Klub Wysokogórski Trójmiasto

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Antkowiak Dominika
Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Drozdowska Emilia Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
Mytych Marta
Nadolska Zofia
Piatkowska Zuzanna
Szymczak Martyna Klub Wysokogórski Trójmiasto
Wlodarczyk Iga

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Hryniewicki Dawid
Hryniewicki Natan
Jutrowski Konrad Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kondziela Kacper
Kurcek Eryk
Łoś Paweł
Łoś Piotr
Malona Mateusz
Meller Igor
Mieleszko Daniel
Niekludow Szymon
Pietrewicz Kornel
PIOTROWSKI VINCENT Klub Wysokogórski Trójmiasto
Polec Norbert Klub Wysokogórski Trójmiasto
Robaszkiewicz Krzysztof
Uss Dominik
Wlodarczyk Aleksander
Wojda Aleksander

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bielawska Oliwia
Chrzanowska Paulina
Glapiak Hanna
Juścińska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kowalska Marta
Kurnyta Amelia
Madej Dominika Klub Wysokogórski Trójmiasto
Rózicka Mila Klub Wysokogórski Trójmiasto
Szuksztul Olga

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Anikiel Ewa Klub Wysokogórski Trójmiasto
Glapiak Amelia
Malesińska Aleksandra Klub Wysokogórski Trójmiasto
Piatkowska Natalia
SZYMCZAK DOMINIKA Klub Wysokogórski Trójmiasto

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Borowski Jan
Hudy Maciej
Hudy Paweł Klub Wysokogórski w Toruniu
Leo Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Czerwiński Igor
KRZYNÓWEK OSKAR Klub Wysokogórski Trójmiasto
Kukier Marceli
Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Mytych Jan
Nycz Adam
Pietrewicz Marcel
Szuksztul JAKUB Klub Wysokogórski Trójmiasto
Talarczyk Krzysztof
Twardowski Maksymilian

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
Herman lila
Scheffler-Skupny Zoe
Swietlińska Katarzyna
Urszula Danowska Klub Wysokogórski Trójmiasto
Partnerzy
Partnerzy techniczni