wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (C, T)

Tarnów, 2019-06-28

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
4 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Bąk Rafał KW CW Transformator
8 Dudziak Piotr
9 Dondajewski Mikołaj

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Mirosław Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia
2 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
3 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
5 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
6 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
7 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
10 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
12 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
13 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
14 Zając Leonia
15 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
2 Wróblewski Mikołaj Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
3 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Przytuła Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
6 Ginszt Jakub Klub Wspinaczkowy Kotłownia
7 Wiliński Piotr Pol-Inowex Skarpa Lublin
8 Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
11 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
12 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
13 Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
14 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
15 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
16 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Bunsch Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
18 Millan Arkadiusz
19 Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
20 Bąk Rafał KW CW Transformator
21 Wałaszewski Bruno
22 Dudziak Piotr
23 Dondajewski Mikołaj
Partnerzy
Partnerzy techniczni