wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł i J (T, C, B, P)

Tarnów, 2019-07-26/28

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
Rotko Weronika KW CW Transformator
Uznańska Aleksandra Sekcja Wspinaczkowa Murall
Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dudziak Marcin Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice
Leopold Maks
Lis Natan
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Winiarek Bartłomiej Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Jędryka Kacper Klub Alpika
Kopeć Roch
Kopel Szymon GTW Pro Team
Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
Lewandowski Olaf
Lis Samuel
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Panenka Jerzy Klub Alpika
Panenka Mateusz GTW Pro Team
Rygiel Antoni
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Schab Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Swęd Jaś Sekcja Wspinaczkowa Murall
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Zuśka Michał

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Alpika
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
Ciechanowska Milena GTW Pro Team
Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Grzanka Hania
Kaczmarczyk Julia
Kisiel Maja Klub Alpika
Lewczuk Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Mindewicz Emma Sekcja Wspinaczkowa Murall
Napora Hanna Pol-Inowex Skarpa Lublin
Nowak Zofia Klub Alpika
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szyszko Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Wachnicka Weronika
Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Włodarczyk (POZ) Natalia
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Zacharska Aleksandra
Partnerzy
Partnerzy techniczni