wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (B)

Sosnowiec, 2019-05-11

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Cholewa Marcel
2 Żak Michał
3 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Muzaj Michał Sekcja Wspinaczkowa Murall
5 Kalinowski Antoni
6 Zacharski Wojciech
7 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
8 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
9 Muzaj Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
10 Passowicz Tadeusz
11 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
12 Smoszna Jakub
13 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Kasiński Gabriel
15 Blaszke Kacper GTW AKADEMIA WSPINACZKI
16 Żegliński Maksymilian Klub Alpika
17 Pietrewicz Kornel
18 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
19 Górnik Jakub
20 Dobrowolski Tomasz
21 Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
22 Ogonowski Alex GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Pietkiewicz Pola
3 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Bornus Zosia
5 Machlarz Marcela Klub Alpika
6 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
7 Piotrowska Malwina
8 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
9 Mytych Marta
10 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
11 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
12 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
13 Ciombor Kinga
13 Kopcińska Aleksandra
15 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16 Żeglińska Wiktoria Klub Alpika
17 Piotrowska Jagoda
18 Parczewska Hanna
19 Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
20 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
21 Ostrowska Natalia
22 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
23 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
24 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
25 Bogunia Weronika
26 Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
27 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
28 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
29 Jasińska Melania
30 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
31 Półtorak Maja
32 Jarosz Julia
33 Piotrowicz Laura Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
34 Rataj Noemi Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
35 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
36 Frączek Marysia Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
37 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
38 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
39 Klaja Jagoda
40 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
41 Galonska Kasia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
42 Ziaja Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
43 Pawlik Aniela
44 Siatka Lena

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Fronczak Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Oleksy Maciej
3 Robaszkiewicz Krzysztof
4 Struski Miłosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
5 Szafrański Kosma
6 Kopeć-Kawka Tymon
7 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Cholewa Maurycy
9 Wajda Tobiasz
10 Jarosz Robert

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Nowak Hanna Klub Alpika
3 Luby Zuzanna
4 Zacharska Małgorzata
5 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
6 Zając Daria
7 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Alcer Elena
9 Wójtowicz Sara Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Panenka Zofia Klub Alpika
11 Dobrowolska Pola Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Luby Liliana
14 Bęben Martyna
15 Walat Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
Partnerzy
Partnerzy techniczni