wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (P)

Sosnowiec, 2019-06-08

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Zacharski Wojciech
3 Cholewa Marcel
4 Żak Michał
5 Kalinowski Antoni
6 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
7 Muzaj Michał Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Schab Miłosz Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
9 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
10 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
11 Smoszna Jakub
12 Blaszke Kacper GTW Pro Team
12 Maksymowicz Krzysztof
14 Żegliński Maksymilian Klub Alpika
15 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
16 Ogonowski Alex GTW Pro Team
17 Kujoth Franciszek
18 Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
19 Górnik Jakub
20 Dobrowolski Tomasz

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
3 Machlarz Marcela Klub Alpika
4 Pietkiewicz Pola
5 Bornus Zosia
6 Piotrowska Malwina
7 Mytych Marta
8 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
9 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
11 Piotrowska Jagoda
12 Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
13 Żeglińska Wiktoria Klub Alpika
14 Wójcik Matylda
15 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
15 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
18 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
20 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
21 Półtorak Maja
22 Ciombor Kinga
23 Gutterwil Hanna Klub Alpika
24 Kopcińska Aleksandra
25 Bogunia Weronika
26 Ostrowska Natalia
27 Płonka Zuzanna Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
28 Betleja Natalia Klub Sportowy Skarpa Bytom
29 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
30 Parczewska Hanna
31 Jarosz Julia
32 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
33 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
34 Siatka Lena
35 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
36 Szaniel Emilia Klub Sportowy Skarpa Bytom
37 Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Fronczak Krzyś Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Robaszkiewicz Krzysztof
3 Struski Miłosz GTW Pro Team
4 Jarosz Robert
5 Oleksy Maciej
6 Piprek Franciszek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
7 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Wajda Tobiasz
9 Cholewa Maurycy
10 Lis Jerzy
11 Kopeć-Kawka Tymon

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Luby Zuzanna
2 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Alcer Elena
4 Zacharska Małgorzata
5 Wójtowicz Sara Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
6 Nowak Hanna Klub Alpika
7 Morawiec Stefania Klub Alpika
8 Dobrowolska Pola Sekcja Wspinaczkowa Murall
9 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
10 Ziętek Zuzanna Klub Alpika
11 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Walat Maja Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''
14 Bęben Martyna
15 Schab Dobrawa Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
16 Bakalarz Marta Akademicki Klub Górski
17 Dykto Zofia Akademicki Klub Górski
18 Zając Daria
19 Luby Liliana
20 Kaliszewska Helena
21 Plotek Felicja
Partnerzy
Partnerzy techniczni