wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych (B)

Łódź, 2019-09-21

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Avatar Centrala Ruchu
Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
Bornus Zosia
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cholewa Marcel
Ciombor Kinga Avatar Centrala Ruchu
Dawidowski Jan
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
Jasińska Melania
Kopcińska Aleksandra Avatar Centrala Ruchu
Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
Lis Jerzy
Nowak Hanna Klub Alpika
Oleksy Maciej Avatar Centrala Ruchu
Parczewska Hanna
Pietrewicz Kornel
Piotrowska Jagoda
Piotrowska Malwina
Płonka Zuzanna
Robaszkiewicz Krzysztof
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
Żak Michał
Żeglińska Wiktoria Klub Alpika
Żegliński Maksymilian Klub Alpika

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Żak Michał
2 Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Cholewa Marcel
4 Kalinowski Antoni
5 Muzaj Michał Sekcja Wspinaczkowa Murall
6 Zacharski Wojciech
7 Muzaj Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
9 Passowicz Tadeusz
10 Kasiński Gabriel Avatar Centrala Ruchu
11 Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
12 Walas Antoni Akademicki Klub Górski
13 Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Pietrewicz Kornel
15 Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
16 Żegliński Maksymilian Klub Alpika

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kurek Małgorzata
2 Pietkiewicz Pola
3 Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Bornus Zosia
5 Mytych Marta
6 Sztandera Nikola Bełchatowski Klub Wysokogórski
7 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Machlarz Marcela Klub Alpika
9 Piotrowska Malwina
10 Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
12 Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
13 Piotrowska Jagoda
14 Ciombor Kinga Avatar Centrala Ruchu
15 Ostrowska Natalia Avatar Centrala Ruchu
16 Wójcik Matylda
17 Kopcińska Aleksandra Avatar Centrala Ruchu
18 Płonka Zuzanna
19 Żeglińska Wiktoria Klub Alpika
20 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
21 Jasińska Melania
22 Bogunia Weronika UKS Lider
23 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Jasik Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
25 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
26 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
27 Szanecka Matylda
28 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
29 Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom
30 Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
31 Rataj Noemi Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
32 Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
33 Kiersztyn Kamila
34 Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
35 Piotrowicz Laura Miejski Klub Sportowy ,,Tarnovia''

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Oleksy Maciej Avatar Centrala Ruchu
2 Fronczak Krzyś Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Robaszkiewicz Krzysztof
4 Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
5 Dawidowski Jan
6 Kopeć-Kawka Tymon
7 Lis Jerzy
8 Wajda Tobiasz
9 Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Cholewa Maurycy

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Bernat Natalia Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Luby Zuzanna Avatar Centrala Ruchu
3 Zając Daria Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
4 Nowak Hanna Klub Alpika
5 Luby Liliana Avatar Centrala Ruchu
6 Zacharska Małgorzata
7 Swęd Amelia Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Alcer Elena Avatar Centrala Ruchu
9 Dykto Zofia Akademicki Klub Górski
10 Dobrowolska Pola Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Bęben Martyna Avatar Centrala Ruchu
12 Ciborowska Łucja Sekcja Wspinaczkowa Murall
Partnerzy
Partnerzy techniczni