wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J, SiM (C)

Gliwice, 2019-03-23

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Głowacka Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
Uznańska Aleksandra Sekcja Wspinaczkowa Murall
Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Kroszka Jan GTW Pro Team
Prochalski Jakub KW CW Transformator
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bednarek Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Martyna GTW Pro Team
Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Lisek Karina Sekcja Wspinaczkowa Murall
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Snoch Justyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Szczechura Olga Sekcja Wspinaczkowa Murall
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Ciesielski Bartosz GTW Pro Team
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Łyko Grzegorz Centrum Wspinaczkowe RENI-Sport Stowarzyszenie Sportowe
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Orawiec Bartosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
Sobański Konstanty Klub Wysokogórski Warszawa
Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall
Szmal Filip Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Szweda Filip Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Brzoza Bartosz Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Byrka Filip RockBrothers
Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Igor Sarnecki RockBrothers
Kopeć Roch
Kopel Szymon GTW Pro Team
Koreń Michał RockBrothers
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Panenka Jerzy Klub Alpika
Panenka Mateusz GTW Pro Team
Rygiel Antoni Klub Wysokogórski Warszawa
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Schab Szymon Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Swęd Jaś Sekcja Wspinaczkowa Murall
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Ziemba Filip GTW Pro Team
Zuśka Michał

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Alpika
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Chrzanowska Julia Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego
Ciechanowska Milena GTW Pro Team
Grzanka Hania
Kaczmarczyk Julia
Kisiel Maja Klub Alpika
Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Leśniak Lena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Łyzińska Karolina Klub Alpika
Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Mindewicz Emma Sekcja Wspinaczkowa Murall
Nowak Zofia Klub Alpika
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Smoczyńska Melania
Wach Zofia Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Wachnicka Weronika
Walentek Maja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Zacharska Aleksandra

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Puźniak Mateusz RockBrothers
Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
Prokopiuk Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
Rudzińska Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Przytuła Hubert Klub Wysokogórski Warszawa
Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
Wiliński Piotr Pol-Inowex Skarpa Lublin
Zaremba Mateusz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
Partnerzy
Partnerzy techniczni