wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski JM, J, SiM (P)

Toruń, 2019-06-01/02

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
Uznańska Aleksandra Sekcja Wspinaczkowa Murall
Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dziamba Mateusz
Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Kroszka Jan GTW Pro Team
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Biedroń Weronika Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Martyna GTW Pro Team
Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Lisek Karina Sekcja Wspinaczkowa Murall
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Skonieczna Karolina
Szczechura Olga Sekcja Wspinaczkowa Murall
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
Szymańska Martyna Bielski Klub Alpinistyczny

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Karczmarczyk Tymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam
Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
Sobański Konstanty
Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Błachut Monika
Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
Rudzińska Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Białecki Dawid Klub Wysokogórski w Toruniu
Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Ginszt Jakub Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Mach Adam Klub Sportowy Skarpa Bytom
Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
Sordyl Tomasz KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
Partnerzy
Partnerzy techniczni