wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J (B)

Wrocław, 2019-09-14

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
2 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
3 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
4 Rotko Weronika KW CW Transformator
5 Bąk Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Fronczak Maciek Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
4 Winiarek Bartłomiej Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Hudy Maciej
6 Dziamba Mateusz
7 Salach Piotr RockBrothers
8 Piechota Krzysztof
9 Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
10 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Szymańska Martyna Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
2 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
3 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
4 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
5 Nycz Adam Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
6 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
7 Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
9 Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall
11 Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
12 Grzybowski Olaf
13 Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Panenka Jerzy Wrocławski Klub Wysokogórski
2 Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
3 Swęd Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
4 Jędryka Kacper Klub Alpika
5 Kopeć Roch
6 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
7 Rymarczuk Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
8 Rygiel Antoni
9 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
11 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Pietrewicz Marcel
14 Lankauf Piotr
15 Ćwiąkała Paweł
16 Kopel Szymon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
17 Panenka Mateusz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
18 Byrka Filip RockBrothers
19 Zuśka Michał
20 Sarnecki Igor RockBrothers
21 Jakubowski Jan

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
2 Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
3 Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
4 Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
5 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
6 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
8 Nowak Zofia Klub Alpika
9 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
10 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Kornacka Matylda
12 Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
13 Adamska Hanna Klub Alpika
14 Kisiel Maja Klub Alpika
15 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
16 Łyzińska Karolina Klub Alpika
17 Zacharska Aleksandra
18 Grzanka Hania
19 Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Partnerzy
Partnerzy techniczni