wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J (B)

Wrocław, 2019-09-14

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąk Martyna GTW Pro Team
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
Kopel Amelia GTW Pro Team
Rotko Weronika KW CW Transformator
Włodarczyk Małgorzata Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dudziak Marcin Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Dziamba Mateusz
Hudy Maciej
Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice
Piechota Krzysztof
Salach Piotr RockBrothers
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Winiarek Bartłomiej Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
Szymańska Martyna Klub Wysokogórski Bielsko-Biała

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Grzybowski Olaf
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Hudy Paweł Klub Wysokogórski w Toruniu
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Płoski Stanisław Klub Wysokogórski w Toruniu
Polański Stanisław RockBrothers
Potok Krzysztof Sekcja Wspinaczkowa Murall
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Swęd Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa Murall

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Byrka Filip RockBrothers
Ćwiąkała Paweł
Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Igor Sarnecki RockBrothers
Jakubowski Jan
Jędryka Kacper Klub Alpika
Kopeć Roch
Kopel Szymon GTW Pro Team
Lankauf Piotr
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Panenka Jerzy Klub Alpika
Panenka Mateusz GTW Pro Team
Pietrewicz Marcel
Rygiel Antoni
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rymarczuk Janek Sekcja Wspinaczkowa Murall
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Swęd Jaś Sekcja Wspinaczkowa Murall
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Zuśka Michał

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Alpika
Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Grzanka Hania
Kisiel Maja Klub Alpika
Kornacka Matylda
Łyzińska Karolina Klub Alpika
Madej Joanna RockBrothers
Marciniak Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Mulcahy Helena RockBrothers
Nowak Zofia Klub Alpika
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wachnicka Weronika
Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Zacharska Aleksandra
Partnerzy
Partnerzy techniczni