wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (B, T)

Kraków, 2019-06-29

Młodzieżowcy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
2 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
3 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
4 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
5 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin

Młodzieżowcy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
4 Bąk Rafał KW CW Transformator
5 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
7 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
8 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
9 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
10 Dondajewski Mikołaj
11 Dudziak Piotr

Seniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Rudzińska Małgorzata Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
3 Rudka Maja Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
5 Suder Magdalena
6 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
7 Buczek Klaudia KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
8 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
9 Leonardi Julia Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
10 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
11 Poniewozik Milena Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
12 Niemiec Olga Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
13 Mirosław Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia
14 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
14 Matyjaszczyk Marcelina Pol-Inowex Skarpa Lublin
16 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
18 Zając Leonia
19 Prokopiuk-Kawecka Monika Pol-Inowex Skarpa Lublin
20 Chudziak Patrycja Pol-Inowex Skarpa Lublin
21 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
22 Berbeka Katarzyna Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Seniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Laskowski Jerzy Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Chmiała Adrian Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
4 Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
5 Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
6 Millan Arkadiusz
7 Bunsch Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Kupś Kajetan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
9 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Zasadny Bartosz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11 Dobrzański Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
12 Ginszt Jakub Klub Wspinaczkowy Kotłownia
13 Czuba Dawid
14 Główka Roman Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
15 Nowotnik Mikołaj Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
16 Opiela Bartłomiej Klub Wysokogórski w Katowicach
17 Winiarski Błażej Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
18 Bąk Rafał KW CW Transformator
19 Cecerski Joachim
20 Sitarz Maciej Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
21 Szymczak Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
22 Ratajczak Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Winiarek Bartłomiej Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
24 Obracaj Jakub Klub Wysokogórski w Jastrzębiu Zdroju
25 Tarnowski Mateusz
26 Rachwał Ziemowit
27 Przytuła Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
28 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
29 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
30 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
30 Wałaszewski Bruno
32 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
33 Dondajewski Mikołaj
34 Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin
35 Dudziak Piotr
Partnerzy
Partnerzy techniczni