wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM i J (P)

Tarnowskie Góry, 2020-02-22

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Czuba Lena Avatar Kraków
Dobrzyniecka Urszula Klub Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Skonieczna Karolina
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dudziak Marcin Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Dziamba Mateusz RockBrothers
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Kosman Tymoteusz Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice
Lewandowski Jakub
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Salach Piotr RockBrothers
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Tarnowski Bartłomiej Avatar Kraków
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Żmuda Szymon Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Alpika
Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Gondek Aleksandra Avatar Kraków
Kisiel Maja Klub Alpika
Kozina Hanna Avatar Kraków
Krakowiak Hanna Avatar Kraków
Kucińska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Lewczuk Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Lipkovich Mariya
Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
minkin Nina
Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Słanek Danuta Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Snoch Justyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szymańska Martyna Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Wiśniowska Antonina
Włodarczyk (POZ) Natalia Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Zacharska Aleksandra

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Bejger Adam Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Franciszek Szanecki Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Kopeć Roch Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
Kosno Filip Sekcja Wspinaczkowa Murall
Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
Kroliński Szymon
Mytych Jan
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Panenka Jerzy Klub Alpika
Panenka Mateusz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Szczeponek Dawid
Szymański Jakub Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Zdrodowski Maksymilian

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Blaszke Kacper GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Bonkiewicz Kacper Akademicki Klub Górski
Brzozowski Daniel Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Cholewa Marcel
Ćwiąkała Paweł
Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kuciński Grzegorz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Lis Samuel Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Muzaj Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
Muzaj Michał Sekcja Wspinaczkowa Murall
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
OSTAFIŃSKI TYMON Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Swęd Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
Zacharski Wojciech
Ziemba Filip GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Zuśka Michał Avatar Kraków
Żak Michał
Żegliński Maksymilian Klub Alpika

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Bornus Zosia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
Gutterwil Hanna Klub Alpika
Kubica Weronika
Kubik Klaudia
Kurek Małgorzata
Kurz Zosia Klub Wysokogórski Gliwice
Leśniak Lena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
MAZUR AMELIA Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mytych Marta
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Pietkiewicz Pola Sekcja Wspinaczkowa Murall
Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Szanecka Matylda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Sztandera Nikola
Szyszko Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Matylda
Wrotek Hania Klub Sportowy Skarpa Bytom
Żeglińska Wiktoria Klub Alpika
Partnerzy
Partnerzy techniczni