wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Polski Mł, JM, J (C) - termin zawodów ulegnie zmianie

Gliwice, 2020-03-21

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kroszka Jan Klub Wysokogórski Gliwice
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Alpika
Blachnicka Magda Klub Sportowy Skarpa Bytom
Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Chojnacka Natalia
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Lewczuk Julia Pol-Inowex Skarpa Lublin
Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szymańska Martyna Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Wiśniowska Antonina
Zacharska Aleksandra

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dąbrowski Szymon Sekcja Wspinaczkowa Murall
Kopeć Roch Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kosno Filip Sekcja Wspinaczkowa Murall
Koszczan Jakub Pol-Inowex Skarpa Lublin
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Panenka Jerzy Klub Alpika
Panenka Mateusz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Rymarczuk Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Dąbrowski Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kosicki Antoni Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Muzaj Mateusz Sekcja Wspinaczkowa Murall
Muzaj Michał Sekcja Wspinaczkowa Murall
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Swęd Jan Sekcja Wspinaczkowa Murall
Zacharski Wojciech Klub Wysokogórski Gliwice
Żak Michał

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bornus Zosia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Sekcja Wspinaczkowa Murall
Kurek Małgorzata
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Pietkiewicz Pola Sekcja Wspinaczkowa Murall
Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Staszewska Iga Sekcja Wspinaczkowa Murall
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Sztandera Nikola
Warszawska-Zawisza Zofia Sekcja Wspinaczkowa Murall
Wawrylak Celina Speleoklub Dąbrowa Górnicza
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Partnerzy
Partnerzy techniczni