wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny / Mistrzostwa Małopolski D, DM, Mł (P)

Wieliczka, 2020-10-18

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Hajnos Leon UKS Lider
Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kasiński Gabriel Avatar Kraków
Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Lider"

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogunia Weronika UKS Lider
Ciombor Kinga Avatar Kraków
Kudyba Julia UKS Lider
Kuśnierz Olga UKS Lider
Luby Zuzanna Avatar Kraków
Piotrowicz Laura Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Włodarczak Ada
Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Bruno Avatar Kraków
Baran Julian UKS Lider
Bęben Michał Avatar Kraków
Dziopa Inga Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kępys Aleksandra Avatar Kraków
Kopcińska Aleksandra Avatar Kraków
Kopciński Bartłomiej Avatar Kraków
Kopeć Roch Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kruk Bartosz Kruk Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Litwa Paulina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Nędza Olaf Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Oleksy Maciej Avatar Kraków
Ostrowska Natalia Avatar Kraków
Piotrowicz Dawid
Piprek Franciszek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Rabiej-Steć Oliwia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Szlachetka Aleksy
Szlachetka Maksym
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Zuśka Michał Avatar Kraków
Żółty Grzegorz
Żółty Tomasz

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Avatar Kraków
Alcer Elena Avatar Kraków
Bęben Martyna Avatar Kraków
Bieszczad Łucja UKS Lider
Czopik Julia UKS Lider
Kasińska Lena Avatar Kraków
Kozina Maria Avatar Kraków
Luby Liliana Avatar Kraków
Nowak Emilia Rzeszowski Klub Wysokogórski
Piątosa Natalia Avatar Kraków
Siwa Lena Avatar Kraków
Willis Kaja Avatar Kraków

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gach Milena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kozina Hanna Avatar Kraków
Krasucka Oliwia Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Łabaj Elżbieta Avatar Kraków
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Ziaja Katarzyna UKS Lider

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Śmigla Patryk Avatar Kraków

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Łoboda Filip Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Szymon Mierzejewski Rzeszowski Klub Wysokogórski
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kudlik Matylda Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Pirowska Gabriela Rzeszowski Klub Wysokogórski
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Partnerzy
Partnerzy techniczni