wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny / Mistrzostwa Małopolski DM, D, Mł i JM (B)

Kraków, 2020-09-06

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bochenek Wojtek
Hajnos Leon UKS Lider
Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kasiński Gabriel Avatar Kraków
Michałkiewicz Szymon
Oleksy Maciej Avatar Kraków
Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Watoła Dawid

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogunia Weronika UKS Lider
Budzewska Bianka Klub Sportowy Strefa Wspinania
Ciombor Kinga Avatar Kraków
Kopcińska Aleksandra Avatar Kraków
Kudyba Julia UKS Lider
Kuśnierz Olga UKS Lider
Luby Zuzanna Avatar Kraków
Marecik Izabela
Ostrowska Natalia Avatar Kraków
Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Włodarczak Ada
Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Bruno Avatar Kraków
Baran Julian UKS Lider
Bęben Michał Avatar Kraków
Burczyk Jan Speleoklub Świętokrzyski
Gwóźdź Jan
Kopciński Bartłomiej Avatar Kraków
Luby Franciszek Avatar Kraków
Piprek Franciszek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Avatar Kraków
Bęben Martyna Avatar Kraków
Bieszczad Łucja UKS Lider
Czopik Julia UKS Lider
Kasińska Lena Avatar Kraków
Kawa Marta Avatar Kraków
Luby Liliana Avatar Kraków

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Gach Milena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kozina Hanna Avatar Kraków
Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Łabaj Elżbieta Avatar Kraków
Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Ziaja Katarzyna UKS Lider

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Kopeć Roch Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Śmigla Patryk Avatar Kraków
Wawrzynów Kacper Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zdrodowski Maksymilian

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Ravi Avatar Kraków
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pleti Stanisław
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zuśka Michał Avatar Kraków
Żak Michał

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kudlik Matylda Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Osemlak Aleksandra
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Strójwąs Maja
Partnerzy
Partnerzy techniczni