wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny DM, D, Mł i JM (C)

Tarnów, 2020-09-26

Dzieci - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Hajnos Leon UKS Lider
Jarosz Robert Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kasiński Gabriel Avatar Kraków
Klimek Piotr Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Oleksy Maciej Avatar Kraków
Smoszna Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Szymon Kasprzyk Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Dzieci - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogunia Weronika UKS Lider
Ciombor Kinga Avatar Kraków
Kopcińska Aleksandra Avatar Kraków
Kudyba Julia UKS Lider
Kuśnierz Olga UKS Lider
Luby Zuzanna Avatar Kraków
Marecik Izabela
Ostrowska Natalia Avatar Kraków
Piotrowicz Laura Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Płonka Zuzanna
Półtorak Maja Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Siatka Lena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Włodarczak Ada
Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Dzieci młodsze - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Bruno Avatar Kraków
Baran Julian UKS Lider
Bęben Michał Avatar Kraków
Burczyk Jan Speleoklub Świętokrzyski
Kopciński Bartłomiej Avatar Kraków
Luby Franciszek Avatar Kraków
Piotrowicz Dawid
Piprek Franciszek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Szlachetka Aleksy
Szlachetka Maksym

Dzieci młodsze - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Avatar Kraków
Bęben Martyna Avatar Kraków
Bieszczad Łucja UKS Lider
Czopik Julia UKS Lider
Kasińska Lena Avatar Kraków
Luby Liliana Avatar Kraków
Surowiec INGA

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Burczyk Barbara Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Gach Milena Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Nowak Alicja Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Ziaja Katarzyna UKS Lider

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Rymek Krzysztof Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Tutaj Filip
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Żak Michał

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Jarosz Julia Uczniowski Klub Sportowy "Lider"
Krupa Zofia Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Wiejaczka Anna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Partnerzy
Partnerzy techniczni