wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny K, DM, D, Mł i JM (B)

Rzeszów, 2020-12-12

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Chuchmacz Igor Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Dymchenko Oleksii
Filip Filipiec
Hajnos Leon
Jarosz Robert
Jędrzejczyk Tymoteusz Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kasiński Gabriel Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Mleczko Franek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Smoszna Jakub

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogunia Weronika
Ciombor Kinga Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Giżycka Paulina
Kinga Baranowska Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kopcińska Aleksandra Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Krzemińska Anna
Kudyba Julia
Kuśnierz Olga
Luby Zuzanna Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Ostrowska Natalia Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Pawełczuk Nina
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Półtorak Maja
Siatka Lena
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Uhryńska Zofia
Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zaryczny Nikola

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Bruno Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Baran Julian
Bęben Michał Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Burczyk Jan Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Gwóźdź Jan
Hucher Wojciech
Kobylański Mikołaj Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kopciński Bartłomiej Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Kostecki Sebastian
Luby Franciszek Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Piprek Franciszek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Uhryński Kajetan
Walachowski Szymon
Wałachowski Szymon
Wąsowicz Wiktor
Wróbel Filip

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Bęben Martyna Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Bieszczad Łucja
Ciepielewska Marysia
Czopik Julia
Hajnos Nina
Jaworek Karolina
Kasińska Lena Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Kępys Aleksandra Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Klys Sofia Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Kozina Maria Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Luby Liliana Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Migacz Emilia Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Nowak Emilia Rzeszowski Klub Wysokogórski
Pająk Ewa
Pankiewicz Maja
Pasikowska Martyna
Piątosa Natalia Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Piotrowska Pola Rzeszowski Klub Wysokogórski
Płaza Małgorzata
Podolec Aleksandra
Rola Amelia
Siatka Oliwia
Vasilieva Anfisa
Willis Kaja Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Gach Milena
Góra Roksana
Kozina Hanna Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Krasucka Oliwia Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kuchnia Wiktoria
Kułakowska Emilia
Łabaj Elżbieta Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Smoczyńska Melania Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Ziaja Katarzyna

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Śmigla Patryk Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Heród Tymon Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Lewandowski Olaf Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Mierzejewski Szymon Rzeszowski Klub Wysokogórski
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Wąsowicz Wojciech
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zuśka Michał Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Jarosz Julia
Kudlik Matylda Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Partnerzy
Partnerzy techniczni