wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny K, DM, D, Mł i JM (B)

Rzeszów, 2020-12-12

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Chuchmacz Igor Avatar Kraków
Dymchenko Oleksii UKS Lider
Filip Filipiec
Hajnos Leon UKS Lider
Jarosz Robert UKS Lider
Jędrzejczyk Tymoteusz Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kasiński Gabriel Avatar Kraków
Marcisz Antoni Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Mleczko Franek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Oleksy Maciej Avatar Kraków
Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Smoszna Jakub UKS Lider

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogunia Weronika UKS Lider
Ciombor Kinga Avatar Kraków
Giżycka Paulina UKS Lider
Kinga Baranowska Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kopcińska Aleksandra Avatar Kraków
Krzemińska Anna UKS Lider
Kudyba Julia UKS Lider
Kuśnierz Olga UKS Lider
Luby Zuzanna Avatar Kraków
Ostrowska Natalia Avatar Kraków
Pawełczuk Nina
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Półtorak Maja UKS Lider
Siatka Lena UKS Lider
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Uhryńska Zofia UKS Lider
Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zaryczny Nikola

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Bruno Avatar Kraków
Baran Julian UKS Lider
Bęben Michał Avatar Kraków
Burczyk Jan Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Gwóźdź Jan
Hucher Wojciech
Kobylański Mikołaj Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kopciński Bartłomiej Avatar Kraków
Kostecki Sebastian UKS Lider
Luby Franciszek Avatar Kraków
Piprek Franciszek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Uhryński Kajetan UKS Lider
Walachowski Szymon
Wałachowski Szymon
Wąsowicz Wiktor
Wróbel Filip

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Avatar Kraków
Bęben Martyna Avatar Kraków
Bieszczad Łucja UKS Lider
Ciepielewska Marysia UKS Lider
Czopik Julia UKS Lider
Hajnos Nina UKS Lider
Jaworek Karolina
Kasińska Lena Avatar Kraków
Kępys Aleksandra Avatar Kraków
Klys Sofia Avatar Kraków
Kozina Maria Avatar Kraków
Luby Liliana Avatar Kraków
MIGACZ Emilia Avatar Kraków
Nowak Emilia Rzeszowski Klub Wysokogórski
Pająk Ewa UKS Lider
Pankiewicz Maja UKS Lider
Pasikowska Martyna
Piątosa Natalia Avatar Kraków
Piotrowska Pola Rzeszowski Klub Wysokogórski
Płaza Małgorzata
Podolec Aleksandra
Rola Amelia
Siatka Oliwia UKS Lider
Vasilieva Anfisa UKS Lider
Willis Kaja Avatar Kraków

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Gach Milena UKS Lider
Góra Roksana UKS Lider
Kozina Hanna Avatar Kraków
Krasucka Oliwia Rzeszowski Klub Wysokogórski
Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Kułakowska Emilia
Łabaj Elżbieta Avatar Kraków
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Ziaja Katarzyna UKS Lider

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bąbel Antoni Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Śmigla Patryk Avatar Kraków

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Heród Tymon Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Mierzejewski Szymon Rzeszowski Klub Wysokogórski
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Wąsowicz Wojciech
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Zuśka Michał Avatar Kraków

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Jarosz Julia UKS Lider
Kudlik Matylda Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Pałka Katarzyna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Stokowiec Martyna Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Partnerzy
Partnerzy techniczni