wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (P)

Gliwice, 2021-07-17/18

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
Kozina Hanna Avatar Kraków
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Byrka Filip RockBrothers
Dąbrowski Szymon Murall UKA
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Michał Koreń RockBrothers
Mikosza Jakub RockBrothers
Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sarnecki Igor RockBrothers
Swęd Jan Murall UKA

Klasyfikacja generalna - prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dziamba Mateusz RockBrothers
Stoch Kacper Avatar Kraków

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
Kopel Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzieżowcy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dziamba Mateusz RockBrothers
Stoch Kacper Avatar Kraków

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bród Nikola Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Cecerska Julia
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Gutiérrez Czyżewska Olga Gutiérrez Czyżewska RockBrothers
Kałucka Aleksandra KU AZS PWSZ Tarnów
Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
Lorys Zofia Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Baran Mateusz
Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cecerski Joachim
Czuba Dawid Avatar Kraków
Gruszczyński Gabriel Klub Sportowy Alpika
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Karpierz Adam Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Mach Adam Avatar Kraków
Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
Millan Arkadiusz Avatar Kraków
Mytych Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam Murall UKA
Salach Piotr RockBrothers
Schab Piotr Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa
Szymczak Adam Szkoła Wspinania Progress
Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Wałaszewski Bruno Avatar Kraków
Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Partnerzy
Partnerzy techniczni