wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski MŁ, JM, J (B)

Rzeszów, 2021-07-01

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
2 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
3 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
4 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
7 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
8 Stelmaszczyk Wiktoria Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
9 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11 Gondek Aleksandra Avatar Kraków
12 Bród Nikola Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Michalska Jagoda Klub Sportowy Primaroca
14 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Czuba Lena Avatar Kraków

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
2 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
3 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
4 Bąbel Antoni Speleoklub Świętokrzyski
5 Lewandowski Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
6 Madejczyk Piotr Klub Wysokogórski Trójmiasto
7 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
8 Nycz Adam Murall UKA
9 Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
10 Wójcik Jakub Klub Wspinaczkowy AGAMA
11 Pacześniak Kajetan RockBrothers
12 Mytych Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
13 Gruszczyński Gabriel Klub Sportowy Alpika
14 MADEJCZYK MAREK Klub Wysokogórski Trójmiasto
15 Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
16 Kolano Piotr Avatar Kraków
17 Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa
18 Mączka Mateusz Rzeszowski Klub Wysokogórski

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
2 Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
3 Kozina Hanna Avatar Kraków
4 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
5 Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
6 Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
7 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
8 Smoczyńska Melania Avatar Kraków
9 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Kowalska Pola Klub Wysokogórski Trójmiasto
11 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
13 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
15 Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
16 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
18 Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
19 Warszawska-Zawisza Zofia Murall UKA
20 Danowska Ula Klub Wysokogórski Trójmiasto
21 Styś Pola Rzeszowski Klub Wysokogórski
22 Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom
23 Grzyborowska Izabela Avatar Kraków

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
1 Dąbrowski Szymon Murall UKA
2 Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
3 Swęd Jan Murall UKA
4 Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
5 Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
6 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
7 Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
9 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
10 Kocurek Bruno Klub Sportowy Primaroca
11 Rymarczuk Jan Murall UKA
12 Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Herman Damian Klub Sportowy Alpika
14 Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Mikosza Jakub RockBrothers
16 Lewandowski Olaf Avatar Kraków
17 Heród Tymon Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
18 Byrka Filip RockBrothers
19 Turski Jarema Klub Wysokogórski Trójmiasto
20 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
21 Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
22 Zuśka Michał Avatar Kraków
23 Krupa Mateusz RockBrothers
24 Adamczyk Ravi Avatar Kraków
25 Koreń Michał RockBrothers
26 Rygoł Jakub Klub Sportowy Skarpa Bytom
27 Stec Aleksander Stec Rzeszowski Klub Wysokogórski
28 Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
29 Sarnecki Igor RockBrothers

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
2 Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
3 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
4 Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
5 Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania
6 Smoszna Jakub UKS Lider
7 Fedorowski Gustaw RockBrothers
8 Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
9 Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
11 Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
12 Bosetti Eryk RockBrothers
13 Jutrowski Tymon Klub Wysokogórski Trójmiasto
14 Muzaj Mateusz Murall UKA
15 Muzaj Michał Murall UKA
16 Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
17 Żegliński Maksymilian Klub Sportowy Alpika
18 Nowak Filip RockBrothers
19 Blaszke Kacper Klub Wysokogórski Gliwice
20 Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
21 Bartnik Jan Klub Wspinaczkowy AGAMA
22 MIREŃSKI IGOR Pol-Inowex Skarpa Lublin
23 Szczygła Antoni Pol-Inowex Skarpa Lublin
24 Mulcahy Jan
25 Ślączka Miłosz Rzeszowski Klub Wysokogórski
26 Jutrowski Konrad Klub Wysokogórski Trójmiasto

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogunia Weronika UKS Lider
Jasińska Melania Klub Wspinaczkowy AGAMA
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
1 Pietkiewicz Pola Murall UKA
2 Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
3 Kurek Małgorzata
4 Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
5 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
6 Ciborowska Róża Murall UKA
7 Mytych Marta Klub Wysokogórski Trójmiasto
8 Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
10 Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
11 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
12 Nadolska Zofia Klub Wysokogórski Trójmiasto
13 Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
14 Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
15 Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
16 Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
17 Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
18 Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
19 Siatka Lena UKS Lider
20 Żeglińska Wiktoria Klub Sportowy Alpika
21 Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
22 Podgórni Jagoda RockBrothers
23 Latos Alicja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
24 Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
25 Juszczak Karolina RockBrothers
26 Drozdowska Emilia Klub Wysokogórski Trójmiasto
26 Staszewska Iga Murall UKA
28 Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
29 Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
30 Quinon Lucie Klub Wspinaczkowy AGAMA
31 Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
32 Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
33 Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
34 Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
35 Serafińska Zofia RockBrothers
36 Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
37 Płaza Małgorzata
Partnerzy
Partnerzy techniczni