wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J (C)

Tarnów, 2021-10-16/17

Juniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Gach Milena UKS Lider
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa

Juniorzy młodsi - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Marciniak Daria Łódzki Klub Wysokogórski
Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy młodsi - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Byrka Filip RockBrothers
Dąbrowski Szymon Murall UKA
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Gurgul Aleksander Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Herman Damian Klub Sportowy Alpika
Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Krupa Mateusz RockBrothers
Michał Koreń RockBrothers
Mikosza Jakub RockBrothers
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sarnecki Igor RockBrothers
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Swęd Jan Murall UKA
Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów

Młodzicy - Na czas - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blaszke Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bosetti Eryk RockBrothers
Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
Dąbrowski Mateusz Murall UKA
Fedorowski Gustaw RockBrothers
Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kasprzyk Szymon Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Łoboda Filip Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
MIREŃSKI IGOR Pol-Inowex Skarpa Lublin
Mulcahy Jan RockBrothers
Muzaj Mateusz Murall UKA
Muzaj Michał Murall UKA
Nowak Filip RockBrothers
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Smoszna Jakub UKS Lider
Szczygła Antoni Pol-Inowex Skarpa Lublin
Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Żegliński Maksymilian Klub Sportowy Alpika

Młodzicy - Na czas - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Murall UKA
Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Grzybowska Emilia RockBrothers
Gutterwil Hanna Klub Sportowy Alpika
Juszczak Karolina RockBrothers
Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kurek Małgorzata
Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Pietkiewicz Pola Murall UKA
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Podgórni Jagoda RockBrothers
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Serafińska Zofia RockBrothers
Sochal Gabriela Pol-Inowex Skarpa Lublin
Staszewska Iga Murall UKA
Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Żeglińska Wiktoria Klub Sportowy Alpika
Partnerzy
Partnerzy techniczni