wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski Mł, JM, J (P)

Tarnów, 2021-10-16/17

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Czuba Lena Avatar Kraków
Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Gondek Aleksandra Avatar Kraków
Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Michalska Jagoda Klub Sportowy Primaroca
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Stelmaszczyk Wiktoria Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Gruszczyński Gabriel Klub Sportowy Alpika
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kosmalski Błażej Łódzki Klub Wysokogórski
Łyko Grzegorz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Mytych Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Nycz Adam Murall UKA
Ochoński Mikołaj Avatar Kraków
Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Hanna Klub Sportowy Alpika
Bibro Natalia Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Bujak Antonina Pol-Inowex Skarpa Lublin
Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Dudziak Anna Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
Grzyborowska Izabela Avatar Kraków
Kozina Hanna Avatar Kraków
Krakowiak Hanna Avatar Kraków
Kuchnia Wiktoria UKS Lider
Łabaj Elżbieta Avatar Kraków
Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
Oleksy Maja KU AZS PWSZ Tarnów
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
Smoczyńska Melania Avatar Kraków
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Barbara Klub Wspinaczkowy Kielce
Ziaja Katarzyna UKS Lider

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamczyk Bartłomiej Bełchatowski Klub Wysokogórski
Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
Byrka Filip RockBrothers
Dąbrowski Szymon Murall UKA
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Heretyk Mikołaj Heretyk Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Herman Damian Klub Sportowy Alpika
Heród Tymon Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Jędryka Kacper Klub Sportowy Alpika
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kocurek Bruno Klub Sportowy Primaroca
Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Krupa Mateusz RockBrothers
Krzos Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Lewandowski Olaf Avatar Kraków
Michał Koreń RockBrothers
Mikosza Jakub RockBrothers
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Panenka Jerzy Klub Sportowy Alpika
Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sarnecki Igor RockBrothers
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Swęd Jan Murall UKA
Zuśka Michał Avatar Kraków

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blaszke Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bosetti Eryk RockBrothers
Chaciński Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
Cholewa Marcel Klub Wspinaczkowy AGAMA
Chuchmacz Igor Szkoła Wspinania Progress
Dąbrowski Mateusz Murall UKA
Dykto Stefan Akademicki Klub Górski
Fedorowski Gustaw RockBrothers
Hada Stanisław Klub Sportowy Alpika
Kalinowski Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Łoboda Filip Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
MIREŃSKI IGOR Pol-Inowex Skarpa Lublin
Mulcahy Jan RockBrothers
Muzaj Mateusz Murall UKA
Muzaj Michał Murall UKA
Nowak Filip RockBrothers
Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
Smoszna Jakub UKS Lider
Szczygła Antoni Pol-Inowex Skarpa Lublin
Walas Antoni Akademicki Klub Górski
Wodzyński Nikodem Klub Wspinaczkowy AGAMA
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania
Żegliński Maksymilian Klub Sportowy Alpika

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Andruszkiewicz Nela Klub Wspinaczkowy AGAMA
Bogunia Weronika UKS Lider
Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ciborowska Róża Murall UKA
Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Grzybowska Emilia RockBrothers
Gutterwil Hanna Klub Sportowy Alpika
Jarosz Julia UKS Lider
Juszczak Karolina RockBrothers
Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kurek Małgorzata
Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Machlarz Marcela Klub Sportowy Alpika
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mytych Marta Klub Wysokogórski Trójmiasto
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
Pietkiewicz Pola Murall UKA
Piotrowska Jagoda Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Piotrowska Malwina Akademicki Związek Sportowy w Poznaniu
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Podgórni Jagoda RockBrothers
Półtorak Maja UKS Lider
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Serafińska Zofia RockBrothers
Siatka Lena UKS Lider
Sochal Gabriela Pol-Inowex Skarpa Lublin
Staszewska Iga Murall UKA
Stokowiec Martyna Speleoklub Świętokrzyski
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wójcik Matylda Klub Wspinaczkowy AGAMA
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Żeglińska Wiktoria Klub Sportowy Alpika
Partnerzy
Partnerzy techniczni