wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski SiM (C)

Gliwice, 2021-07-17/18

Młodzieżowcy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa

Młodzieżowcy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
2 Kroszka Jan Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
3 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
4 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
5 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Salach Piotr RockBrothers
7 Dziamba Mateusz RockBrothers

Seniorzy - Na czas - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Chudziak Patrycja Klub Wspinaczkowy Kotłownia
2 Brożek Anna KU AZS PWSZ Tarnów
3 Kałucka Natalia KU AZS PWSZ Tarnów
4 Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
5 Lesiewicz Agata Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
7 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
8 Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
9 Szwed Maria Pol-Inowex Skarpa Lublin
10 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
11 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Pałka Kinga Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
13 Janecka Bianka Klub Wysokogórski Częstochowa
14 Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
15 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
16 Mirosław Aleksandra Klub Wspinaczkowy Kotłownia
17 Garbacka Alicja Pol-Inowex Skarpa Lublin
18 Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca

Seniorzy - Na czas - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
1 Dzieński Marcin KU AZS PWSZ Tarnów
2 Wróblewski Mikołaj KU AZS PWSZ Sekcja Wspin. Sport.
3 Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
4 Gruszka Konrad KU AZS PWSZ Tarnów
5 Tkaczyk Jan Pol-Inowex Skarpa Lublin
6 Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
7 Przytuła Hubert Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
8 Szalecki Oskar Klub Sportowy Sportiva Tarnów
9 Kroszka Jan Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
11 Dąbrowski Szymon Murall UKA
12 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
13 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
14 Swęd Jan Murall UKA
15 Bujak Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
16 Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
17 Barabas Mikołaj Pol-Inowex Skarpa Lublin
18 Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
19 Salach Piotr RockBrothers
20 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
21 Wałaszewski Bruno Avatar Kraków
22 Sarnecki Igor RockBrothers
23 Mikosza Jakub RockBrothers
24 Dziamba Mateusz RockBrothers
25 Byrka Filip RockBrothers
Partnerzy
Partnerzy techniczni