wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Śląska DM, D, Mł, JM, J (P)

Gliwice, 2021-09-26

Dzieci - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bryłka Leon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Czekaj Jan
Figura Igor Klub Sportowy Primaroca
Gut Antoni Klub Sportowy Skarpa Bytom
Klimek Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kostrzewiński Dominik GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Zawiejski Szymon
Zosgórnik Łukasz Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Cichoń Anna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Czapla Ewa GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Fent Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Gabzdyl Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Gil Emilia
Grochla Małgorzata Next Step Pro Climbing
Hamerska Anastazja Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Jach Anna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Piaskowy Oliwia Klub Sportowy Skarpa Bytom
STAWIARSKA MAJKA NATALIA GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Sygulska Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zacharska Małgorzata Klub Sportowy Skarpa Bytom

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blachnicka Magdalena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Blaszke Kacper Klub Wysokogórski Gliwice
Burdek Grzegorz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Czekaj Krzysztof
Dębowski Szymon Tomasz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Dworzecki Bartosz Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Janicki Jakub GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Kocurek Bruno Klub Sportowy Primaroca
Kolanek Martyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kowalski Krzysztof GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Kowalski Mikołaj GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Krain Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Krempa Leon GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Krzysztof Chrzan Klub Sportowy Primaroca
Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
Marcinkowski Paskal Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Matlak Stanisław
Nowak Hanna Klub Sportowy Alpika
Nowak Magdalena Klub Sportowy Alpika
Nowak Zofia Klub Sportowy Alpika
Rejner Wojciech Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słomka Jan
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom
Struski Miłosz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Sznajder Arlena Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sznajder Nikola
Ślusarczyk Wiktor GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Świerczek Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
WOJTANOWSKI MICHAŁ GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Zuin Joachim Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Dzieci młodsze - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bartkowiak Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Kowalik Oliwia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Nina Zasuń Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ogiołda Nadia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Podworska Apolonia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Swatek Maria Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szapowałowa Sofja Klub Sportowy Primaroca
Witek Alicjia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Jamorska Julia
Michalska Jagoda Klub Sportowy Primaroca
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Snoch Justyna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Juniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
Kowalewska Martyna GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Szumilas Remigiusz
Ziaja Wojciech Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry

Młodzicy - Prowadzenie - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Brudys Dawid GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Dworzecki Wojciech Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Smoszna Jakub UKS Lider
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zawiejski Franciszek

Młodzicy - Prowadzenie - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bryginowicz Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cieślak Elwira
Czarnecka Julia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Czekaj Agata
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Jarosz Julia UKS Lider
Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Niziołek Nina Klub Sportowy Skarpa Bytom
Pluta Zofia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ząbek Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Partnerzy
Partnerzy techniczni