wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Puchar Regionalny DM, D, MŁ, JM (B)

Rzeszów, 2021-11-20

Dzieci - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bochenek Wojtek Klub Sportowy Strefa Wspinania
Borny Mikołaj Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Buska Franciszek Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Ćwierz Adam Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Grabarz Aleksander Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Jarosz Robert
Kijowski Piotr Rzeszowski Klub Wysokogórski
Korona Maurycy Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Michałkiewicz Szymon Klub Sportowy Strefa Wspinania
Oleksy Maciej Klub Sportowy MOVE! Avatar
Pilch Jan Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Piprek Franciszek Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Serwin Szymon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Szaniawski Przemysław Klub Wspinaczkowy Kotłownia

Dzieci - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Alcer Elena Klub Sportowy MOVE! Avatar
Bęben Martyna Klub Sportowy Progress
Bieszczad Łucja
Budzewska Bianka
JAŚKOWIAK OLIWIA Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Kawa Marta Klub Sportowy Progress
Kępys Aleksandra Klub Sportowy Progress
Kolber Antonina Klub Sportowy Progress
Kudyba Julia
Kuśnierz Olga
Kwaśniak Aleksandra Klub Sportowy Strefa Wspinania
Luby Liliana Klub Sportowy MOVE! Avatar
Luby Zuzanna Klub Sportowy MOVE! Avatar
Pawełczuk Nina Niepołomickie Stowarzyszenie Sport-Art
Poziomkowska Daria Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Wójtowicz Aniela Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Zając Daria Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"

Dzieci młodsze - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Baran Julian
Buska Gustaw Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Gwóźdź Jan
Juszczyk Adam Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Kopciński Bartłomiej Klub Sportowy MOVE! Avatar
Korona Leon Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Luby Franciszek Klub Sportowy MOVE! Avatar
Mirek Adam Klub Wspinaczkowy Boulder-Zone Nowy Sącz
Rybski Ignacy Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Uhryński Kajetan
Wojtek Hucher

Dzieci młodsze - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Chuchmacz Daria Klub Sportowy Progress
Ciepielewska Marysia
Doraczyńska Lidia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Hajnos Nina
Kasińska Lena Klub Sportowy MOVE! Avatar
Kawa Jadwiga Klub Sportowy Progress
Kozina Maria Klub Sportowy Progress
Malec Iga Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Mierzwa Maja
Migacz Emilia Klub Sportowy Progress
Nowak Emilia Rzeszowski Klub Wysokogórski
Pająk Ewa
Pankiewicz Maja
Pawełczuk Kaja Niepołomickie Stowarzyszenie Sport-Art
Piątosa Natalia Klub Sportowy Progress
Pietnoczka Emilia
Siatka Oliwia
Siwa Lena Klub Sportowy Progress
Sowa Dominika
Swoszowska Łucja Klub Sportowy Progress
Vasilieva Anfisa
Willis Kaja Klub Sportowy Progress

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Grzyborowska Izabela Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Kozina Hanna Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Kuchnia Wiktoria
Łabaj Elżbieta Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Smoczyńska Melania Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Wójtowicz Emilia Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Ziaja Katarzyna

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Język Marek Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Kijowski Tytus Klub Sportowy Progress
Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
Lewandowski Olaf Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków
Nawój Eryk Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Stec Aleksander Stec Rzeszowski Klub Wysokogórski
Wypych Kuba Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Zuśka Michał Stowarzyszenie ZOLW Avatar Kraków

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Chuchmacz Igor Klub Sportowy Progress
Hajnos Leon
Kasiński Gabriel Klub Sportowy MOVE! Avatar
Smoszna Jakub
Tutaj Filip Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Zając Robert Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Żak Michał Klub Sportowy Strefa Wspinania

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bogunia Weronika
Ciombor Kinga Klub Sportowy MOVE! Avatar
Jarosz Julia
Kaźmierczak Maja Klub Sportowy Strefa Wspinania
Kopcińska Aleksandra Klub Sportowy MOVE! Avatar
Lewandowska Magdalena Klub Wspinaczkowy Kotłownia
Ostrowska Natalia Klub Sportowy MOVE! Avatar
Płaza Małgorzata
Płonka Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży w Tarnowie
Półtorak Maja
Siatka Lena
Tarczoń Antonina Klub Sportowy Sportiva Tarnów
Partnerzy
Partnerzy techniczni