wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Śląska Mł, JM, J (B)

Tarnowskie Góry, 2021-11-07

Juniorzy - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Markisch Olimpia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Bojanowski Szymon KW CW Transformator
Janusz Maciej Klub Wysokogórski w Katowicach
Słomka Jan
Strączyński Ernest Klub Wysokogórski Częstochowa

Juniorzy młodsi - Bouldering - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ptak Karolina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Rubinkiewicz Nel Klub Sportowy Primaroca
Senecka Katarzyna Klub Sportowy Primaroca
Słanek Danuta Klub Sportowy Primaroca
SZAFRAŃSKA NIKA
Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Zacharska Aleksandra Klub Sportowy Skarpa Bytom

Juniorzy młodsi - Bouldering - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Chrzan Krzysztof Klub Sportowy Primaroca
Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
Imański Beniamin Klub Sportowy Primaroca
Kocurek Bruno Klub Sportowy Primaroca
Kopel Szymon Klub Sportowy Skarpa Bytom
Mazur Maciej KW CW Transformator
Panenka Mateusz Klub Sportowy Skarpa Bytom
Rejner Wojciech Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Sajdok Paweł Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Siwek Maksymilian Klub Sportowy Skarpa Bytom
Solisz Andrzej Klub Sportowy Skarpa Bytom

Młodzicy - Bouldering - Chłopcy

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Blaszke Kacper Klub Sportowy Skarpa Bytom
Burdek Grzegorz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Jurowski Artur Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Krywult Mateusz
Laskowski Bartosz GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Marchewka Mateusz Klub Wysokogórski Częstochowa
Matlak Stanislaw Klub Sportowy Primaroca
Opielka Karol GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Proske Oliwier Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Szoblik Jakub Klub Sportowy Primaroca
Ślusarczyk Wiktor GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Wojtanowski Michał GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Zacharski Wojciech Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zawiejski Franciszek

Młodzicy - Bouldering - Dziewczęta

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Adamska Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Bełdycka Antonina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Bornus Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Borszcz Natasza Klub Sportowy Skarpa Bytom
Bryginowicz Daria Klub Sportowy Skarpa Bytom
Cesarz Amelia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Czekaj Agata
Dobrzańska Zofia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Malczyk Zuzanna Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Matusiak Lena Next Step Pro Climbing
Mazur Amelia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Międzik Madzia Klub Sportowy Skarpa Bytom
Pierzak Oliwia Klub Sportowy Primaroca
Pluta Zofia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Przybył Wiktoria Klub Sportowy Primaroca
Sajdok Urszula Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wawrylak Celina Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Wrotek Hanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
Zalewska Jagoda Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
Ząbek Natalia GTW AKADEMIA WSPINACZKI
Zugaj Aleksandra KW CW Transformator
Partnerzy
Partnerzy techniczni