wróć
Polski Związek Alpinizmu

Zgłoszenia na imprezę

Opublikowano: 2-12-2016; 12:08 przez mteg | Modyfikacja: 8-06-2017; 12:17 przez Rafał Kanowski

Impreza: Mistrzostwa Polski S (P)

Toruń, 2022-06-04/05

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
Pietkiewicz Pola Murall UKA

Juniorzy młodsi - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
Dąbrowski Mateusz Murall UKA
Swęd Jan Murall UKA

Seniorzy - Prowadzenie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Kisiel Maja Klub Sportowy Alpika
Szmer Michalina RockBrothers
1 Kupś Ida Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
2 Ekwińska Katarzyna Klub Wysokogórski w Toruniu
3 Kurek Małgorzata
4 Pietkiewicz Pola Murall UKA
5 Mientus Zuzanna Klub Sportowy Skarpa Bytom
6 Burczyk Barbara Speleoklub Świętokrzyski
7 Lipkowicz Maria Klub Wspinaczkowy AGAMA
8 Kozina Hanna Avatar Kraków
9 Włodarczyk Natalia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
10 Nawój Daria Klub Sportowy Sportiva Tarnów
11 Woś Natalia Pol-Inowex Skarpa Lublin
12 Ciechanowska Milena Klub Sportowy Skarpa Bytom
13 Ciesielska Maja Klub Wysokogórski Trójmiasto
14 Kurz Zofia Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
15 Chrzanowska Julia Klub Wysokogórski w Toruniu
16 Fajfer Natalia Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
17 Klimaszewska Marta Klub Wysokogórski w Toruniu
18 Smoczyńska Melania Avatar Kraków
19 Ciechanowska Martyna Klub Sportowy Skarpa Bytom
20 Augustis Zuzanna Klub Wysokogórski Trójmiasto
21 Dobrzyniecka Urszula Klub Sportowy Alpika

Seniorzy - Prowadzenie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Klub
Dziamba Mateusz RockBrothers
Dziki-Sereda Arkadiusz
Ferenc Kamil Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Gurba Jan Klub Wysokogórski Nowy Sącz
Michał Kwiatkowski
Niźnik Piotr Bełchatowski Klub Wysokogórski
Passowicz Tadeusz Klub Wspinaczkowy AGAMA
Pełka Wojciech Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
Podlewski Bartłomiej Klub Sportowy Sportiva Tarnów
1 Ziętek Jakub Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
2 Malinowski Olaf Pol-Inowex Skarpa Lublin
3 Sobański Konstanty Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
4 Dąbrowski Szymon Murall UKA
5 Zalesiński Szymon Wrocławski Klub Wysokogórski
6 Rygiel Antoni Klub Wspinaczkowy AGAMA
7 Baran Mateusz Sekcja Wspinaczkowa KS "Korona"
8 Dudek Tomasz Klub Wysokogórski Częstochowa
9 Korban Michał Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
10 Łodziński Michał Uniwersytecki Klub Alpinistyczny
11 Kopeć Roch Klub Sportowy Strefa Wspinania
12 Ostafiński Tymon Klub Wspinaczki Sportowej Klif Tarnowskie Góry
13 Swęd Jan Murall UKA
14 Białecki Dawid Klub Wysokogórski w Toruniu
15 Dąbrowski Mateusz Murall UKA
16 Kieraga Adrian Pol-Inowex Skarpa Lublin
17 Stoch Kacper Avatar Kraków
18 Borowski Jan Klub Wysokogórski Trójmiasto
Partnerzy
Partnerzy techniczni